Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nincs nyoma a kapitányságon...

Nincs nyoma a kapitányságon az almult napokban történi rendőri intézkedésnek? Hogy lehetséges ez? Fontos! Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
A feljelentett személyre hívtam rendőrt mert saját udvaromra nem akart felengedni az autommal. Testi sértés, kapcsolati erőszak, drog kés stb és a távolságtartást is kérvényezte az ügyvédem. Kijött 2 rendőrauto 4járőr, bicska volt is a zsebében, elolvasták a 13oldalas jegyzőkönyvem. De ma az ügyvédemnek azt mondták a kapitányságon hogy nincs semmi nyoma hogy itz jártak volna abban a ( pontos időpontban.) Most dz mi...?

2016. febr. 9. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy ellened folyik-e büntetőeljárás, lehet hogy rossz emberbe kötöttél bele :)
2016. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt tehetsz panaszt:


[link]

2016. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert csak bejelentést tettél és az nem egy eljárás.
2016. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként van nyoma mindennek. Egy feljegyzés készül minden bejelentésről + ott a hangfelvétel.


Valószínűleg más nem készült, mert téged csak felvilágosítottak. Lehet nem történt olyan cselekmény ami hivatalból üldözendő lenne.


Könnyű testi sértés? Zaklatás? Mind mind magánindítvánnyal indul. Neked kell besétálnod és feljelentést tenned.


Bicska? Az semmi 8 cm alatti vágóélnél.

2016. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ellenem nincs eljaras. Nem belekotottem.Pont! Masik: kijottek a rendorok es itt voltak fel orat meg a z is akire kihivtam. En jelentettem fkl maganinditvannyal es ezert is hivtam rendort mert zaklat. Figyel stb. A kerdesem az: az ugyvedem kiakarta kerni h mi tortent, ha bevittek. De nincs bent nyoma h kint voltak. Pedig igen...
2016. febr. 9. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a feleség a zaklató meg az ex? A tegnapi kérdező?


Nos sok esetben a srácok nem írnak jelentést,mert az csak papírmunka vagy akire hívtad őket haverjuk vagy félnek tőle.


A kés,8 cm alatt és ha nem rugós akkor semmi jogi dolga nincs,kivéve,ha elővette és használta/akarta használni.


Írtam tegnap,hogy keress egy privát kommunikációs szakembert aki majd elbeszélget vele!


Egy SÜN.

2016. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira piti ügy volt, hogy nem volt kötelező nekik jelentést írni.


Másik sün

2016. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!