Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Alezredes hogy lehet valaki?

Alezredes hogy lehet valaki?

Figyelt kérdés
És hol tudok olyanról olvasni,hogy a rendőrségnél ki milyen feladatot lát el?
2016. febr. 19. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemvagy egy kispályás pali :)) egyből alezredes? hehehe.
2016. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Mondjuk elkezdi alhadnagyként, aztán halad előre. Ez többnyire beválik.

A rendőrségnél. Belépsz, kapod a feladatokat, megoldod őket, egyfelől már ebből is láthatod, másfelől - mint egy szervezetnél általában - kapcsolatba kerülsz más munkatársakkal, és ezáltal megismerheted a feladatait. Ha pedig te leszel a humán erőforrás kezelő, akkor egyenesen munkaköri kötelességed lesz azokat tanulmányozni.

2016. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha katonaságból kerülsz át a rendőrséghez, akkor automatikusan alezredes leszel. Több ilyenről hallottam már. Most már lehet nem így van, de régebben így volt.
2016. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
új hszt szerint vannak meghatározva, h melyik beosztáshoz milyen rendfokozat jár.
2016. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Most nem tudom minek kellett lepontozni. Több esetről tudok, hogy valaki azért lett rendőr alezredes, mert honvédségből ment át oda. Az illetők mondták nekem személyesen, hogy így van, de ti biztos jobban tudjátok.... :D
2016. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendőrtisztin vagyok, és ez egy nagy hülyeség amit mondasz :)
2016. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!