Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröknek és terror-elhárító...

Rendőröknek és terror-elhárítóknak minek maszk?

Figyelt kérdés
Minek szoktak használni? Tudom, hogy ne ismerjék fel őket, de miért ne?

2016. febr. 26. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásos bűnöző vagy járókelő felismerheti és megzsarolhatják vagy a családját zaklatás érheti ha nem titkosan működnek . Sok fedett zsaru is beépül az alvilágba és riasztáskor bevetik őket szinkronban az eseményekkel .
2016. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jól írja előző. Persze divat is.
2016. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak terror elhárítóknak titok a kilétük, MO-n a rendőröknek úgy tudom nem és nem is szabad csuklyát használniuk. Amúgy ezt sose értettem, hogy a kommandósoknak meg egyes tárgyalásokon a jelen lévő fegyőröknek is titkos a kilétük, de a bűnügyi nyomozóknak, ügyészeknek, bíróknak nem. Ők is eléggé útban vannak az alvilágnak.
2016. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért rendőröknek biztos lehet olyan esetben... de ha mégis szerintem inkább a munkájukat kockáztatnák, mint az övék és a családjuk életét.
2016. febr. 26. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a maga és családja védelmében. Kinek hiányzik hogy fenyegessék vagy zaklassák azért, mert a munkáját végezte. A bűnügyi nyomozók nemigen kerülnek nyilvánosság elé, de néhány nagy horderejű tárgyalás nyilvános ezért ott sem árt a maszk, viszont a bíró és az ügyész viccesen festene maszkban :))
2016. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!