Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van esetleg itt olyan rendőr,...

Van esetleg itt olyan rendőr, aki válaszolna néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
Érdekel, milyen rendőrként dolgozni, de rendőr ismerősöm nincs, gondoltam talán itt.
2016. márc. 14. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A rendőr nem dolgozik.A rendőr szolgál.
2016. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tisztjelolt vagyok, bár nem a rendőrségnél, nem tudok sok dolgot mondani. Tisztkent szerintem jó dolgod lenne, 200+ ezer a fizetésük, tiszthelyetteskent, rendőr szakkozeppel, 1,5 év után már felszerelnek, 2 év mire elvegzed. A fizetés nem valami sok, 140-150ezer környékén mozoghat, nem valami jó munka szerintem, stresszes, sokat kell dolgozni, és kb bármikor berendelheto vagy, akár még a szabadsagodrol is. Az a baj, hogy mindenhova elrangathatnak, határ, árvíz stb. A járőr, rendőrségnél legalul van konkrétan, nincs beleszolasa semmibe, szivatjak, tuloraztatjak. Tisztelem őket, hogy így is elvegzik feladataikat, bár a járőr van a legnagyobb veszélyben, nem pedig a tisztek, vagy a tekesek. Van akinek ez bejon, nem tudom, én nem ezt valasztottam.
2016. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább fogalmazz meg néhány kérdést, hogy mi vagy melyik terület érdekel, mert így általánoságban hosszú sorokat lehetne írni, viszont nem biztos, hogy választ kapsz a kérdéseidre. ;-)
2016. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mennyire szeretitek/élvezitek, amit csináltok?

Megbántátok-e, hogy ezt a pályát választottátok?

Mennyi szabadidőtök van átlagosan?

Van-e különbség aközött, ahogy a nőket és férfiakat kezelik?


Ilyesmi.:)

2016. márc. 14. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, amit csinálok. Ki ne szeretne jó pénzért egész nap egy kocsiban ülni a trafi mellett? Vagy egy kényelmes fűtött irodában? :-)


Viccet félretéve! Ennek a munkának is egvannak az árnyoldalai, és nem fenékig tejfel itt sem minden, de nem bántam meg.


Nyilván ehhez nagyban hozzájárul, hogy nem azért lettem rendőr, mert nem volt más (vagy mert másra ne lettem volna jó), vagy mert "biztos állás", hanem tényleg ezt akartam csinálni.


Szabadidőre az én beosztásomban nincs panaszom, van idő hobbyra és magánéletre is.


Férfi/nő viszonyban nem tudok nyilatkozni. Nyilván más munkahelyhez hasonlóan itt is személye válogatja, ki hogy bánik a nőkkel.

2016. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zápor! Milyen az élet bűnügyön ?:)
2016. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.:)

Én sem a 'nincs más' miatt gondolkozom rajta, hanem mert valóban ez érdekel.

2016. márc. 14. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, helyileg hol teljesítesz szolgálatot. Pl., ha már előttem kérdezik : budapesti kerületben a bűnügyes szív a ráosztott 50-60 aktával, állandó stresszben él a határidők miatt és még ezután következik a parancsnoki cseszegetés. Ilyen beosztásban dolgoznak tisztek is, szóval nekik sem fenékig tejfel. A parancsnokok meg fosnak a feletteseiktől, egy kerületi kapitányt is bármikor leválthatnak indoklás nélkül, tehát nagyon jól kell szerepelni fölfelé!
2016. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!