Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan magyar gyilkosokat, bűnözőket (a viszkis kivételével), akik ügyeit meg lehetne filmesíteni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint pl a Zodiákus, A pokolból vagy esetleg a Kapj el ha tudsz!

2016. jún. 2. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gengszterfilm. Bene-Donászi rablógyilkos párosról szól.
2016. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiss Béla a cinkotai bádogos /sorozatgyilkos/, Soós Lajos rendőrgyilkos, Vass Gyula paprika utcai sorozat/tömeggyilkos, magyar Bonnie és Clyde rablópáros, repülős Gizi
2016. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
A romagyilkosok:D
2016. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ambrus Attiláról már készítik is.


[link]

2016. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4


Pont ezért írtam, hogy az ő kivételével. :)

2016. jún. 2. 21:30
 6/12 Pro Patria ***** válasza:

Ismerek egy ilyen példát, ez nem egy megfilmesíthető, hanem egy megfilmesített eset, Túsztörténet:

[link]

2016. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Balogh Lajos életét, "munkásságát" meg lehetne filmesíteni, ő nagyon érdekes ember, érdekes érzésvilággal.
2016. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Csurmi ***** válasza:
És mi lenne a film lényege? A pozitív hős bűnöző vagy azt akarod bemutatni hogy a bűnözők mennyire aberrált elmebeteg emberek valójában? Beleertve a viszkist.
2016. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elméleti a kérdés!

Egyébként bűnözőtől függ, bár egy bűnözőt szerintem nem lehet teljesen pozitív hősként beállítani.

Egyébként a kérdés ötlete onnan jött, hogy elolvastam Jancsó Ladányi Piroska életét. Szerintem egészen érdekes filmet lehetne csinálni belőle. Na ő egy rohadt sorozatgyilkos volt, de az olvasmány végére azért mégis megsajnáltam, azért az utolsó kívánságát igazán teljesíthették volna.

2016. jún. 12. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne szabad bűnözőkről filmet csinálni.


Tanulmányozzák inkább az elmeorvosok az életüket, de ne "szórakozzunk" rajtuk.


Ha film, akkor legyen dokumentumfilm, szakértőkkel.

2016. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!