Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz hogy fut jelenleg egy...

Igaz hogy fut jelenleg egy ilyen idióta játék Budapesten?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 7. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2016. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de az elkövetőt addig ütném, amíg mozog. Görény szokás gyenge, idős embert megütni. Kezdjen a saját súlycsoportjával, de ahhoz persze gyáva.
2016. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2016. jún. 7. 14:48
 4/6 tetro ***** válasza:
A csávó rendereszen kóválygott a Blaha meg Astoria környékén. Az kb fél perc alatt is lejött róla, hogy valami komoly mentális zavarral küzd. Persze lehet cigányozni, meg agyonverni, de bennem már amikor az eset előtt láttam, akkor is az merült fel, hogy vajon miért nincs az ilyen ember gyógykezelés alatt.
2016. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó és erről valami forrást tudnál linkelni?:)

Mert az hogy te mit gondoltál, a kutyát nem érdekli, csak egy laikus vagy, aki nem ért hozzá.

2016. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy az ennél is veszélyesebbeket is szabadon eresztették.

mellesleg pont én írtam itt egy másik kérdésben, belém is belém rúgtak a nyílt utcán nemrég.

nem ez a csávó volt, emlékszem az arcára

egy másik idióta volt.

de mivel csak a táskámat érte a rúgás s semmi nyoma nem volt nem tettem feljelentést.

pedig kellett volna csak nem tudom egyáltalán foglalkoznak e egy táskát ért rúgással...

2016. jún. 8. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!