Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon lehet börtönbe...

Magyarországon lehet börtönbe levelet küldeni?

Figyelt kérdés

Sok külföldi bűnözőről lehet olvasni (pl. Ted Bundy), hogy leveleket kaptak a börtönben, egyeseknek szinte már "rajongói tábora" is volt. Magyarországon is van ilyen?

Akár Balogh Lajos is kaphat levelet? (Szeged, Csillag börtön)


Mondjuk egyelőre biztos nem tervezek írni senkinek, csak kíváncsi vagyok, hogy lehet-e.



2016. jún. 9. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet.
2016. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Balogh Lajos alatt a "százhalombattai szörnyre" gondoltam. Ha esetleg valaki még nem hallott róla, ő az:

[link]


#1, köszi a választ :)

2016. jún. 9. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem mindenkinek.

[link]


[link]

2016. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát, pl. Az USA- ban, Norvégiában meg nem tudom, milyen országokban bárki írhat bárkinek, akár meg szerelmes levelekkel is bombázhatja, de Magyarországon csak azoknak lehet, akik hozzátartozók. Ugye?
2016. jún. 10. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Az aki 'kapcsolattartó'. Ez lehet hozzátartozó, barát, barátnő, (akár vadidegen is, de az meg minek?) csak legyen kapcsolattartó státusza.
2016. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
[off] érdekes cikk én nem hallottam még róla
2016. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez az, amit mondtam, külföldön bárki írhat börtönbe levelet, Breiviket is elárasztják "rajongói": [link]


Magyarországon semmi esély nincs tehát rá? Mármint magyar bűnözőkkel levelezni.


(Amúgy a cikk utolsó mondatával nem értek egyet. Nem élek bántalmazó párkapcsolatban - nem is voltam soha párkapcsolatban -, és szerető családban élek. Egyszerűen csak bejönnek a gyilkosok, közülük is a "normálisabbak". Egy őrült, pl. egy Jeffrey Dahmerhez hasonló nem kellene. Nem az a bajom vele, hogy meleg volt - bár nőként egy meleg férfinél amúgy sem lett volna esélyem-, hanem, hogy elég gyomorforgató dolgokat csinált.)

2016. jún. 14. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert a többi nem csinál gyomorforgató dolgokat??

Ha neked az nem elég gyomorforgató,hogy akarattal megöl valaki valakit,vagy kislányokat erőszakol,kínoz,megöl,akkor gratulálok,keress fel egy pszichológust...jobb lenne...

Gondolkozz kérlek,gondolkozz....

2016. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, félreértesz. Én "gyomorforgató" alatt azt értem, hogy szó szerint gyomorforgató, tehát gusztustalan. Nem átvitt értelemben, mint a gyilkosság, hanem szó szerint. Mint, amikor megeszed mások hányását vagy sz*rt kensz magadra, tehát ebben az értelemben undorító.

A gyilkosságot is lehet "undorítónak", "gusztustalannak" nevezni, de azt más értelemben.


Amúgy mi közöd a szexuális beállítottságomhoz? Én nem ítélem el a melegeket, BDSM kedvelőket, valamilyen fétises embereket, senkit. Egy melegnek nem mondanád, hogy menjen pszichológushoz, mert "beteg". Ha ő nem beteg, akkor engem miért kell megbélyegezni? (Még egyszer mondom, semmi bajom a melegekkel, nem ítélem el őket, és nem neveztem senkit betegnek. Csak példaként hoztam fel. Ha a melegség nem betegség, akkor a hübrisztofília miért az?)

2016. jún. 15. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el,de tényleg jól jönne egy pszichológus.

Arra nem gondoltál,hogy pl:egyszer összejönne egy gyilkossal,de ő annyira kattant,hogy megöl?


Melegek meg teljesen más dolog,nem érdemes belekeverni...ők az azonos nemet szeretik,nem egy olyan embert,aki életeket vett el.

2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!