Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Pár napja 2-3-4 furcsa, öltönyös (és szerintem nem ma barnult) alak járkál az utcánkban, nagyon megbámultak engem is, de szerintem a többi környéken lakó nőt is.

Valamiért rossz érzésem van tőlük. Tehetek csak úgy, névtelen bejelentést a rendőrségnél, hogy nézzenek rájuk?



2016. júl. 6. 10:03
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
Rosszat nem teszel vele, ha bejelented, hogy gyanús alakokat látsz a környéken.
2016. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi lesz? Kijönnek a rendőrök, igazoltatják őket és véget ér a történet?
2016. júl. 6. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát bámulásért még nem jár sitt. Igazoltatás, és finom érdeklődés, hogy mit keresnek erre felé. Többet nem tehetnek a rendőrök sem addig, míg valami bűncselekmény nem történik. Mindenesetre hasznos már az igazoltatás is, hiszen ha rosszban sántikálnak le eshet nekik, hogy biza nem csak ők figyelnek.
2016. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2016. júl. 6. 15:14
 5/5 Alain Delon ***** válasza:
4-re: + Adatok felvétele, aztán ha bűntény történik a környéken, vagy nők elleni erőszakos bűncselekmény, akár országszerte, kihallgatásra behívhatják őket, esetleg körözést adhatnak ki ellenük. Gyanúsítottként számba vehetők.
2016. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!