Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A gázpisztolyomat a gépkocsimb...

A gázpisztolyomat a gépkocsimban csőretöltve és kibiztosítva tarthatom?

Figyelt kérdés
Ill. bebiztositva vagy csőretöltés nélkül vagy kitárazva
2010. ápr. 17. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

csak kitárazva lehet nálad,azt se sokáig,elvileg csak hazaszállitásnál meg amikor viszed be a rendőrségre,akkor lehetne nálad engedély nélkül

csőretöltve semmiképp

2010. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kitárazva, a lőszertől jól elzárva, a lehető legjobban szétszedve, zárt dobozban, fegyvertáskában.
2010. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én kibiztosítva, tárazva, de nem csőre töltve tartom. (Magyarul felrántom és lövök).


Szerintem a leghülyébb dolog, hogy nincs rá engedélyed. A régebbi fegyverekre is meg lehet csináltatni, csak akkor előtte le kel "vizsgásztatni" a pisztolyt, ha megfelel, adnak róla egy kártyát, azzal lehet bemenni a rendőrségre és 2000FT befietését követően, 2hónapon belül kiküldik az engedélyt.

2010. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nincs rá engedélyed, igen baj, hogy úgytartod, minek neked az?
2010. ápr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én magam vetten 5 darabot. vettem hozzá 2 doboz paprika és 2 doboz gázos és 2 doboz riasztó töltetet. Ahonnan ezt a hozzászólást íron 2 autó van bejelentve. mindkettőben állandóan ott van a pisztoly, olyan állapotban ahogy írtam. A lakásban 3 darab van ugyan úgy. Azért nem regizek, mert nem bízom a rendőrségben. ha tényleg szabálytalan. akkor olvassa el ezt egy rendől és állítsanak meg, majd meglátják, ott van a kezem ügyében.
2010. ápr. 18. 19:28
 6/21 A kérdező kommentje:
Gondoltatok már arra, hogyha regiztek ezeknél a rendőrállatoknál, akkor bekerültök egy nyilvántartásba? mit kezdenek ezek a brutál állatok ezzel?
2010. ápr. 19. 08:25
 7/21 anonim ***** válasza:
az ilyen rendőrutáló emberek általában semmit nem tudnak a jogszabályokról, viszont pont az ilyenek azok, akik ha már nem tudják magukat megvédeni, sírva hívják a rendőrséget, és kérdőre vonják őket, hogy miért nem voltak ott, és miért nem segítettek!
2010. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Milyen nyilvántartásra gondolsz? A gázpisztolyosok nyilvántartására?
2010. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy gázpisztojra nincs jogszabály olyan szinten, hogy a hordását, viselését meghatározná. Aki azt modja hogy van, azzal téveszt meg, hogy az élesre vonatkozó jogszabályt a gázosra vonatkoztatja. Persze aki ebből él, hogy a gázos pisztolyokról bizonyítványt ad ki, és abból, hogy regizi a rendőrségen, annak a viselkedése érthető - HERÉK. tt lesz egy nyílvántartás, amit központilag használhatnak bármire. névvel címmel stb. Ne regizzetek náluk. Semmit se sért, ha megveszitek Bécsben és horjátok. ha eljárnak ellenetetek, a bíró fel fog menteni.
2010. ápr. 20. 08:17
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értem, hogy mi a fenének tetted fel a kérdést, ha Te már úgyis tudod, hogy a "rendőrállatok" felhasználják a nyilvántartást, meg a jogszabály nem is írja elő, hogy kell tartani, meg a bíróság úgyis felment. Most akkor minek tettél fel kérdést? Nem értem... Már eldöntötted, mi a válasz... >_>
2010. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!