Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha elvégzem a járőrtársképzést...

Ha elvégzem a járőrtársképzést, kérhetem az áthelyezésemet a saját falumba?

Figyelt kérdés
Hogy miért akarnám magamat áthelyeztetni, gondolom nem kell megmagyarázni. A falumban 800-an laknak, és van egy szolgálati rendőrház. Rendőr is van, lenne esélyem, hogy beosszanak hozzá? Vagy hogy a lakhelyem 30-40 kilométeres körzetében elhelyezkedhessek?
2016. okt. 11. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Esélytelen járőrtársként! Az illetékes kapitányságon érdeklődj a személyügyes felvilágosít. A faludban biztos KMB-s van, ahhoz, hogy te KMB-s legyél pár évet elkel tölteni a rendőrségnél és egy szaktanfolyamot el kell végezned. Kérdezz, ha valami nem tiszta!
2016. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Bocs a zavarásért!

Te rendőr vagy?

Rólam annyit, hogy bennem elhivatottság, hazaszeretet meg ilyen hülyeségek nincsenek. Észérvek miatt fontolgatom a pályát, és sokkal szívesebben járkálok ide-oda, minthogy egy irodában, vagy egy gyárban rohadjak. Határvadászatra akarok jelentkezni, pár évig csinálnám ezt, és ha lesz pénzem, akkor főiskolára szeretnék menni, csak egyenlőre nincs kedvem eladósítani magamat, és még azt sem tudom mit szeretnék csinálni. Tudnál írni néhány dolgot, amiről esetleg érdemes lenne tudnom?

2016. okt. 12. 16:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt privátba akartam írni, de most már mindegy :D
2016. okt. 12. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én a BRFK-n dolgoztam. Ha nincs benned elhivatottság akkor én személy szerint nem ajánlom a készenlétit. Ha mégis jelentkezel kérdezd meg, hogy ha lelépsz mibe fáj, mennyit kell fizetni. Biztos van más munka is ami nem kötött. Én sem szeretem a gyári munkát, most sofőr vagyok és nyugiba megkeresem azt a pénzt. Nem lebeszélni akarlak, de ha nincs más akkor próbáld meg egy évet ki lehet bírni, utána már eldöntheted mit akarsz.
2016. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!