Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számíthatok? Felfüggeszte...

Mire számíthatok? Felfüggesztett büntetés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 2 hónapig párkapcsolatban voltam. Közben a kapcsolatunk (rövid volt, de viharos)megromlott, nem volt belém szerelmes. Erre indokot találtam ki, kreáltam egy személyt, egy cigányt, aki üldözi őt a szerelmével a facebookon, és heti 2-3 nap ír neki, hogy de megd...ná és elkapná ezt a nőt (a volt páromat). Rettegett tőle a barátnőm (a cigány én voltam, netes trollkodás). Közben a cigány nevében a volt párját is megkerestem és kamu beszélgetést csináltam, a volt párjával. Vagyis létrehoztam egy kamu facebookot a volt párja fotójával és adataival, aztán írkáltam a volt párja nevében és egy fake beszélgetés jött létre. Mindezt azért, hogy lejárassam a volt párját, illetve félelmet (persze csak online félelmet)keltsek benne, hogy visszajöjjön hozzám, hogy engem szeressen, ne a volt párját (2 éve szakítottak, de még mindig szeretik egymást és néha összejárnak szeretkezni). Közben én is a lánnyal voltam, odaadtam neki szinte mindent, drága dolgokat vettem neki, csókolgattam stb. Szeretkezett velem a két hónapban sokszor. Aztán ez kiderült, és feljelentett a rendőrségen. Még nem voltak hozzám ki, mire számíthatok? Mit mondjak? Én ezt nem akartam így, csak vissza akartam szerezni. Le is tilthatta volna a kéretlen cigányt (engem), de nem tette, hanem fűtött engem, hogy nem fél tőlem (vagyis a fake profil mögött lévő cigánytól), ez pedig tetőzött és végül már félt és feljelentett, én meg megijedtem és elmondtam neki, hogy én voltam a dolog mögött. Megúszhatom? Féltem a munkámat, szabadságomat.
2016. nov. 2. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha azt veszem, hogy itt mellettünk a szomszédot fenyegette a nyáron az annak ittas szomszédja, hogy megd..ja és megmérgezi a kutyáját, meg rágyújtja a házat, aztán annyi lett csak, hogy elvitték a rendőrök 24 órára, aztán másnap már itthon is volt és azóta sem kerül vissza a börtönbe, akkor lehet nem sok mindentől van félnivalóm.
2016. nov. 2. 20:40
 2/8 anonim válasza:
100%
Pedig megérdemelnéd, hogy bevigyenek. Bent aztán te félhetnél a cigánytól...
2016. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz gyúrni,mert megfognak b@xszxni a börtönben. D:DDDD
2016. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zseniális az egész sztori, de a csúcspont egyértelműen az online félelem :D
2016. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez csak a sztori egy része...Közben ez a cigány azt mondta, hogy feltörte a facebookját és megtudta, hogy milyen más pasival beszélget a csaj.
2016. nov. 2. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Leszarják, ilyen piti ügynél fontosabb, hogy melyik gyrosozóba menjenek ebédelni.
2016. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magasról tesznek rá. Még nagyobb ügyekre. Vagy semmit nem csinálnak, vagy max. írnak egy levelet hogy jelenj meg x időben aztán kapsz egy "ejnyét."
2016. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az van, hogy telefonált a nő, hogy nem csinál a rendőrség addig semmit, még újra el nem kezdem zaklatni, van egy hónapos türelmi idő. Tehát nem ugranak a rendőrök minden ilyenre, ha leáll a dolog. Van egy 1 hónapos megerősítési idő.
2016. nov. 4. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!