Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen szolgálati fegyvere...

Milyen szolgálati fegyvere lehetett a magyar rendőrségnek a harmincas években, két világháború között?

Figyelt kérdés
biztos nagyot kérdeztem ezzel, de hátha tudja valaki, vagy irányvonalat tud adni, gondolom valamilyen revolver, ezen belül érdekelne ha pontosan nem is tudjátok, de mi jöhetett szóba
2016. nov. 3. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Frommer 1910, Frommer stop, a kisebb Frommer baby volt elterjedt... vagy korábbról az M1898 Rast-Gasser revolver

[link]

2016. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát én meg olyan magasságokban gondolkodtam mint pl. a colt police positive Amerikában:)
2016. nov. 3. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy ezek rosszabbak voltak??? A korszak igényeinek megfeleltek, pontosság, megbízhatóság és megállítóerő terén egyaránt.
2016. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van. csak első látásra kinézet alapján tűntek gyengébbeknek vagy gagyibbnak a korszak "híresebb"? fegyvereitől de laikus vagyok szóval :)
2016. nov. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!