Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan applikációt keresek...

Olyan applikációt keresek PC-re Tab-ra vagy mobilra ami segítségével be tudom mérni egy adott mobil telefonszám tartózkodási helyét Tudtok nekem segíteni ebben?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Más telefonját miért akarod bemérni?


Meg lehet csinálni de én nem adok tippeket mert ha a tudta nélkül csinálod az jogsértés.

2016. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó vicceid vannak.
2016. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Álmodj..
2016. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KecskeShajt újra! ***** válasza:
Van rá mód, csak éppen nem legális, és a legtöbb app biztosan átverés, főleg ahol azt akarják, hogy utalj pénzt.
2016. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Annyi a dolgod, hogy a számhoz tartozó szolgáltató legyen a munkaadód, és legyen jó okod a bemérésre. Sok sikert!
2016. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Olyan applikációt keresek..."

Ha létezne ilyen program, akkor az futótűzként terjedne el az interneten kb. 3 perc alatt (és a legrövidebb úton tennének ellene a szolgáltatók)

De ahogy az 1. írja, adott feltételek között lehetséges háztartási megoldásokkal is, de azt már kapard ki magad.


(segítek: ilyenkor szokásos válasz, hogy rossz társaságba keveredett kisfiam/lányom szeretném ellenőrizni)

2016. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen appok, de azt arra a telefonra kell felrakni amit be akarsz mérni, megfigyelni stb.

Nem arra AMIVEL beméred.

2016. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most valaki betalált, hogy fél éve magánnyomozó, és hogy a barátja neki akar segíteni :)
2016. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Superpippo válasza:
Ez valóban így van én fél éve magánnyomozó vagyok és tisztába vagyok a Jogszabályokkal csak egy ki*****tt szoftver neve kellett volna amivel be tudom mérni a telefont de mind1
2016. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!