Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha csendes, szótlan, visszahúz...

Ha csendes, szótlan, visszahúzódó vagyok, nem vesznek fel rendőrnek?

Figyelt kérdés
Nem erősségem a visszabeszélés.Nem nagyon rákiabálni valakire,a hangom is elég gyenge meg halk.Visszaszólni nem nagyon tudok,ha beszólnak.Én inkább az a Jason tipus vagyok.

2016. dec. 20. 22:28
1 2
 1/11 anonim válasza:

Akkor mégis mit akarsz te rendőrnek menni?

Persze értem miert, egyet is ertek veled mert tudom mire gondolsz de térj eszhez kérlek.

Ne rontsd el az életedet egy ilyen álommal.

2016. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért,a rendőrnek az a dolga,hogy kiabáljon az emberekkel?
2016. dec. 20. 23:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem de szükség van egy hatarozott jellemre, fellépesre adott helyzetekben
2016. dec. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Molyember ***** válasza:
Irodai alkalmazott még lehetsz.
2016. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell kiabáljon, de ha nem vagy erre képes hogyha a szemedbe röhög 3 17 éves kölyök akkor mit csinálsz? Szépen elsomvordálsz?
2016. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy büntetéseket osztogass, és vegzáld a népet.

Főleg a szerencsétlen 80 ezres bérrabszolgákat.

2016. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pszichológián valszeg kibuknál, amúgy nálunk van pár olyan, akik nem a nagy hangjukról híresek, és még hülyék is, és ott vannak. :D mondjuk én se szeretek ordibálni, nem is kell sztem, nem ezzel kell kivívni a tiszteletet, fel lehet lépni szótlanul is sztem úgy, h tudják, h ki az, akinek hatalma van felettük, de a fellépéseden, meg testalkatodon dolgozni kell, h fullos legyen. :)
2016. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is alapvetően csendes típus vagyok és konfliktuskerülő, de ha szükség van rá, akkor igenis tudok hangos és határozott lenni. Nem mindegy, h milyen területen fogsz dolgozni, valahol elengedhetetlen a határozott fellépés, máshol kb. kapcsolatba se kerülsz az állampolgárokkal.
2016. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem simán csak nincs hangom.Alapból halk és vékony.Nem tudom felemelni,nem tudok kiabálni.Ha szól a tévé,a papámmal sem tudok kommunikálni,mert nem tudok olyan hangerőt elérni,hogy meghallja..
2016. dec. 23. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy emiatt nem fognak kiszórni felvételin, jó pár ilyen rendőrt ismerek (persze főként lányok).
2016. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!