Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha segitek lebuktatni 2...

Ha segitek lebuktatni 2 drogdilert akik fuvet arulnak kaphatok jutalmat vagy valamit?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán, kéz és lábtörést, a dílerek haverjaitól.
2016. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Köszönőlevelet szoktak küldeni a helyi kapitányságról, de még néha annyit se, szóval ne akarj fejvadász lenni, mert nem kapsz érte semmit.
2016. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ez nem szeretetszolgálat. De a vamzerkodásért jó pár gyomrost osztanak a másik oldalon.
2016. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
s ha ugy megyek a rendorsegre hogy ne haver ismerek par drogdilert ha kell egy kis info akkor 10.000 kpban es csorogj ram?XDD
2016. dec. 27. 20:24
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Állampolgári kötelességed mindenkinek bejelenteni minden illegális tevékenységet. Azért pedig, mert teljesíted a kötelességed, miért kapnál bármit is?
2016. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jaaaa ertem koszi :D

Ezt eddig nem tudtam ment a zold mindenkinek

2016. dec. 27. 20:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"ha kell egy kis info akkor 10.000 kpban"

Tehát azzal kezdenéd az állampolgári bejelentést, hogy megzsarolod a rendőrséget? Sok sikert!

De azzal kapcsolatban nem lenne sok illúzióm, hogy a díler baráti köre meg fogja-e tudni, hogy ki jelentette fel őket... szóval én a teljes névtelenséget váasztanám.

2016. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Neked a tudomásodra jutott, hogy kettő ember drogot árul, és eddig még nem szóltál a Rendőrségnek? Ejnye bejnye. Ezt bűnpártolásnak hívják, és szerintem nemsokára az ablakodon potyognak be a kommandósok. Sok szerencsét. :)
2016. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte a rendőrök miért nem buktatták már le az összeset eddig? Mert olyan nehéz lenne találniuk?
2016. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kovpet ***** válasza:
100%

# 5,8: Nincs ilyen állampolgári kötelezettség, amit állítotok az egyszerűen nem felel meg a valóságnak.


Általánosságban Magyarországon nincs feljelentési kötelezettség. Van pár olyan bűncselekmény, aminél van (pl államellenes bűncselekmények, azt hiszem terrorizmus meg emberrablás meg ilyenek), de még emberölés esetén sem kötelező feljelentést tenni, nem hogy drogügyben.

2016. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!