Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen miből ál a pszicho...

Rendőrségen miből ál a pszicho alkalmassági? Illetve a 450 kérdéses (azt hiszem ennyi) teszten milyen jellegű kérdések vannak?

Figyelt kérdés

#Sjjshshshshsh
2016. dec. 29. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az MMPI a személyiséget vizsgálja. Hazugságszűrő van benne. Ha valaki nagyon meg akar felelni, azt jelzi.
2016. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
480 kérdés. Gyerekkorodban világgá akartál-e menni, ilyesmik. Van amelyik kérdés többször benne van, csak átfogalmazva.
2017. jan. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
volt olyan kérdés is, hogy szereted-e a vékony nőket. :D hát én meg elképzeltem egy anorexiás nőt, és nemet nyomtam. Kinek mi a vékony, sok dolog fura ebben pszichológiai kérdéssorban.
2017. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat! :)
2017. jan. 2. 00:11
 5/8 anonim válasza:
Most egy nő, hogy tudna(persze van kivétel xd) arra válaszolni, hogy szereted-e a vékony nőket,mivel nemcsak férfi rendőrök vannak?
2017. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanúgy válaszol a vékony nős kérdésre, mint egy férfi válaszol arra, h nem jönnek be a vékony férfiak, mert nem homoszexuális pl. :)
2017. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is a nemet választanám természetesen,de azért ez kicsit mégis vicces:)Amúgy te melyik rendészeti suliba jelentkeztél még anno?(közszolgálati vagy szakközép)
2017. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
készenléti rendőrséghez
2017. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!