Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felnőtt fejjel is elvégezhetem...

Felnőtt fejjel is elvégezhetem a rendészeti iskolát?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves vagyok. Van egy hegesztői szakmám,de még elszeretnék végezni egy rendészeti iskolát is. Valaki tudna segíteni,hogy hol van ilyen iskola ahol van rendészeti felnőttoktatás lehetőleg Budapesten.

2017. jan. 1. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Bármit elvégezhetsz, csak ez nem rokon szakma a hegesztővel.
2017. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudsz olyan iskolát ahol van rendészeti felnőttképzés?
2017. jan. 1. 16:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Határvadász.
2017. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja igen,azt kihagytam a kérdés írása közben,hogy utcai járőrnek szeretnék menni nem Határvadász meg ilyeneknek.
2017. jan. 1. 16:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

úgyis menni fogsz a határra, azt nem úszod meg. :D


egyébként szakközépiskola/szakgimnázium/tkömtudjamianevemost van úgy tudom bpesten, meg pár helyen az országban, az jó lesz neked.

2017. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó a határ,ott lehet edződni,de ha nem a határa raknak,akkor valamelyik gettó megyébe.De érdemes,jó hívatás.
2017. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Rendészeti Szakközép iskola van pár helyen az országban.

Azt nem értem, hogy te tudod-e azt, hogy a RSZKI elvégzése után téged állományba vesznek, és dolgoznod kell rendőrként. Ha leszerelsz, nagyon kicsi az esély, hogy még egyszer állományba vesznek, és vissza kell fizetned a felszerelésed árát.

2017. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Esetleg te rendőr vagy? Persze azt tudom,hogy nagyon sok rendészeti szakközép van az országban,de mivel már nem gyerek vagyok így felnőttképzést végezhetek már csak el. Szakmámba viszont nem dolgozok/nék csak elvégeztem.
2017. jan. 2. 16:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Nincs gyerek és felnőtt képzés, RSZKI képzés van.

Olyan pedig nincs, hogy elvégzed, de nem dolgozol benne, csak ha leszerelsz, de akkor pedig felesleges az iskola.

2017. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
na ezt a felnőtt dolgot úgy írtad, mintha már 40 felett lennél, 19 évesen ne szórakozz már.
2017. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!