Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kérdésem a bűnügyi nyomozó...

Kérdésem a bűnügyi nyomozó szakmárol (hogyan lehetek az)?

Figyelt kérdés
8 ált. után elvégzem a rendèszeti szakközép iskolát akkor utána már egyből állományba helyeznek és csak akkor végezhetem el a nemzet közszolgálati egyetemet ha főnököm tánogatja és a rendészeti szakközép után nem lehet bűnügyi nyomozó csak a nemzet közszolgálati egyetem után ugye? Szerintetek menny az esélye hogy bűnügyi nyomozó legyek?(ha nem leirnátok hogy is van ez)

2017. jan. 10. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyetemre bármikor beiratkozhatsz, nem kell hozzá semmiféle engedély.

[link]

2017. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után jelentkezhetsz a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre. Előképzettségnek nem kell hozzá rendészeti szakközép, de érettségi igen.
2017. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van nappali tagozat is, oda érettségi után jelentkezhetsz is.
2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

8. ált után érettségit kell szerezned, és utána RSZKI.

Nyomozó beosztásban lehetsz tiszthelyettesként is, de csak akkor ha a parancsnokod alkalmasnak talál rá, és van hely a beosztás betöltésére.

Hiába kérdezed meg minden nap, ugyan azt tudom neked mondani. A rendőrségen nem te mondod meg, hogy mi akarsz lenni!

2017. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes válaszolónak

Utolsó nem tudom mit értesz az alatt hogy ha minden nam megkérdezem akkor is ezt tudod leírni ezt most kérdeztem meg elősször...

2017. jan. 11. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Akkor ajánlom nézd át az utolsó 20 kérdést a rendőrségi kérdéseknél, mert legalább 5 helyen megkérdezik ugyan ezt, amit te.

Annyi bűnügyi nyomozó lesz ebben az országban, hogy csak arra nem lesz rendőr, hogy a bejelentésekre kimenjen.

2017. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!