Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az utat blokádoló tüntetőt,...

Ha az utat blokádoló tüntetőt, lassan úgymond eltolod/elütöd, akkor megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 21:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Hát elég valószínű,ha csak nem vagy rendőr,vagy nem üt meg.
2017. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%

Gépjárművel letaposol egy tüntetőt.

Dehogy büntetnek meg!

Utoljára ilyet 56-ban csináltak tankokkal, meg fegyverekkel.

Ha az a tüntető rádgyújtja a verdádat Ő megbüntethető??

2017. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy a KRESZ szerint ha a sofőr időben észlelhette a baleset lehetőségét és nem tett a megakadályozására semmit, akkor ő a vétkes.
2017. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
0%
Meg aztán tömegbe hajtani autóval manapság elég... divatos, egyes csoportok körében..
2017. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
82%

Igen.

1,Eleve örülj inkább,hogy még vannak páran,akik kiállnak a jogaikért,és nem nyelnek le mindent

2,Nem tudom te hogy vagy vele,én nem ütnék el vagy sebesítenék meg senkit azért,mert hangosan kimondja a véleményét,a tüntetéseket egyébként is szépen ki lehet kerülni,hiszen ezekről mindig időben szólnak a rádióban,tv-ben,újságokban.

3,Bejelentett tüntetések esetén jogilag teljesen rendben van,hogy lezárnak egy utat x időre,

4,A KRESZ-ben is benne van,hogy az emberi életet védeni kell minden áron,így ha elkerülhető egy baleset,de te nem veszed hozzá a fáradtságot az a te felelősséged.

2017. febr. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Dymo ***** válasza:
0%
Amcsiban az egyik államban most lesz legális
2017. febr. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Dymo ***** válasza:
Autópályát önkényesen lezárókra
2017. febr. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
04:01 a tüntetéssel nem érsz el semmit, azzal hogy elzárod az utat azok elől, akik dolgozni mennének, esetleg a családjukhoz, stb. És a kocsival lassan eltolod őket, nem okoznál rajtuk sérülést. Én személy szerint gondolkodás nélkül áthajtanék közöttük. Gondolj bele szül valaki stb. És utat csak engedéllyel, és rendőrségi eltereléssel lehet lezárni
2017. febr. 16. 08:39
 9/51 A kérdező kommentje:
Figyelmeztetném őket 3x hogy álljanak félre különben áthajtok, és ha nem állnak félre akkor lassan megindulok
2017. febr. 16. 08:44
 10/51 anonim ***** válasza:
77%

Ha lassan mész, de fellöksz valakit, még ráhajthatsz. Akkor meg szólhattál előtte százszor is, te leszel a felelős a sérüléséért.


Egyébként ez a tipikus "leszarok mindent, én csak hadd kapjam meg a kiflimet" hozzáállás. Minden, ami eltér a megszokottól, az már indulatot vált ki.


Menj kerülőúton, nem fogsz belehalni.

2017. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!