Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőri alapkiképzésen fel...

Rendőri alapkiképzésen fel kell mászni valami magas dologra és leugrani (pl. akadálypálya)? Adódhatna problémám a kiképzésen, ha tériszonyom van?

Figyelt kérdés
Jövőre jelentkezek az RTK-ra.De hallottam olyat,hogy ilyen akadálypálya van és 2 méter magasból kell leugrálni.Ez kicsit megriasztott.Nekem tériszonyom van,félek a magasban.Nem tudom,hogy le bírnék e ugrani egy ilyenről.Vagy egyáltalán felmászni tudnék e rá.

2017. aug. 14. 14:35
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
80%
Aha. És ha üldözöl valakit, az meg felmászik egy oszlopra/fára/falra/akármire, akkor te lentről fogsz toporzékolni, hogy azonnal jöjjön le? :-DDD
2017. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát,ha felmászik egy oszlopra,onnan már nem tud hova menekülni.Elöbb-utóbb elfárad és leugrik.

Vagy legfeljebb ledobom valamivel.Vagy kivágom a fát alatta. :) Mint a mesében.Jó ez persze vicc volt. :)

Na,de tényleg ilyen vészes a helyzet?

2017. aug. 14. 18:12
 3/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, azért nem ilyen vészes. Bár van akadálypálya, de ha nem teljesíted, ezért nem fognak kirúgni. Persze akkor, ha egyébként jó vagy, vagyis jól teljesítesz.

Akiket eltanácsolnak, vagy elbocsátanak, azok azért nem csak EGY akadályt nem vettek sikerrel. :-)

2017. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!