Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha rendőrnek megyek, fennáll...

Ha rendőrnek megyek, fennáll annak a veszélye, hogy egy helikopterből vagy repülőből kell kiugranom?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy van rendőrségi helikopter.De ugye abba nekem nem kell beleülnöm,neadjisten ki is ugrani belőle?Félek a magasban.

2017. aug. 22. 01:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csak egy gyors gondolat! Az alkalmasságin nem kizáró ok a tériszony?
2017. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Kérdező a helikopterből való kiugrás előtt:"Há nem vágyok én páukember!".
2017. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, a póukembört is a rendőrök szedték le.
2017. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#11 Nem tudom.Csak jövőre tervezek jelentkezni.De remélem nem.

Amúgy a tornyoktól meg ilyen helyektől nem félek.Csak akkor ha nincs korlát vagy ilyesmi.De ha ablakon nézek ki magasról vagy korlát mögül,az nem okoz problémát.

De a Paukembörnél hívni akarták a tűzoltókat,csak szólt az egyik rendőr,hogy ő is le tudja szedni.Na én inkább a tűzoltókra bíztam volna

2017. aug. 22. 11:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha T.J. Hooker babérjaira törsz, akkor ki kell ugranod, ráadásul egy száguldó motorcsónakba.

T.J. Hooker - Intro [HQ]: [link]

2017. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Helybol tavolbanezest azert remelem birod. Amugy nem fognak felkuldeni helikopterbe h "na most akkor megnezzuk h tenyleg teriszonyod van-e", ennek sokan orulnenek egyreszt masreszt pedig igy vizsgalva lenne igazan emberhiany a rendorsegnel, mert kiszorodna a 60% :)


Telet azert birod, ateliszony fontosabb, h ne legyen :)

2017. aug. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem, ha ez fenáll akkor felmutatsz egy orvosi igazolást miszerint tériszonyod van s akkor nem kell ugrani. vagy ha betöröt kergetsz s felmászik a tetőre akor neki is mutogathatod a rendörségi jelvény mellett az igazolást is.
2017. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Armadillo válasza:

Egyáltalán nem kell. Magyar rendőrt még nem láttak légijárműből kiugrani. Repülő nagyon nincs is, helikopterből meg csak kicsi megfigyelő, erre kiképzett pilótával.

Az épület falán való ereszkedés gyakorlása sem kötelező.

2017. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egyedül akkor kellhet, ha túl sokat tudsz a mocsokról, de akkor ők mnondják h ugorj (ernyő nélkül), ha nem, akkor löknek. azaz mindegy.
2017. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!