Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fognak még jönni?

Fognak még jönni?

Figyelt kérdés
Udv! Az a helyzet hogy tegnap elkaptak a rendorok egy nagyon kis mennyisegu marihuanaval (0,3g) es ugye bevittek, gyorsteszt, pisi midnen, es csak elterelest kaptam! Utanna volt egy hazkutatas! Az a kerdesem lenne hogy fognak még jonni, vagy mar nem? Alairtam mindent.

2017. aug. 25. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
mostmár fent vagy A listán. Szóval bármikor akár hozzád is, rokonokhoz, ismerősökhöz. Grat.
2017. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 árokpart ***** válasza:
Így ebből az ügyből kifolyólag már nem hiszem. Ahogyan leírtad ha ez pontosan így történt , sima fogyasztóként állítottak csak elő és lehetőséget kaptál az elterelésre. Ha azt megcsinálod akkor nem fog ellened eljárás indulni.
2017. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en nem mernek otthon fuvet tarolni ezek utan, az biztos
2017. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre. Van jó oldala is a fenyegetettségnek, amiben élni fogsz eztán. Óvatosabb leszel minden téren. Benne vagy a rendszerükben, van rajtad egy jel.
2017. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze az is lehet, hogy idegileg tönkremész
2017. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem fognak jönni kb ugyan ez volt velem is csak nálam 1 gramm volt de nem jöttek ki utánna.Elvittek tesztekre fogdára aztán kutakodtak kicsit és ennyi azóta nem is hallotam róluk.
2017. okt. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!