Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki kipróbálta már (//ittas...

Valaki kipróbálta már (//ittasvezetesertjarobuntetes. Blog.hu/2017/05/15/elvett_jogositvany_visszaadasa) őket? Tényleg előbb vissza kapták? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyanok válaszoljanak a kérdésre,akik tudják a választ! Akik észt akarnak osztani,ne tegyék,akiknek veszekedni vagy provokálni lenne kedvük,ne tegyék! Köszönöm!

2017. nov. 12. 20:09
 1/1 Fakecrash válasza:

Nekem elvettek a jogositvanyomat ittas vezetesert. A buntetes osszege valtozo, az is valtozo, hogy mennyi idore veszik el a jogositvanyt. Az, hogy mitol fugg sajnos nem kerult megvalaszolasra az en esetenben, mindenesetre x osszegre es 12 honapra buntettek (0,30% -ot fujtam, tehat 0,6 volt a veralkohol - lehetne vitatkozni, hogy ez mennyire magas vagy mennyire nem, de ez lenyegtelen). A lenyeg, hogy fellebeztem es 10 honapra csokkentettek.

A visszaszerzes menete, hogy elmesz utankepzesre, ami ugy kezdodik, hogy 20 ezer forint es meghatarozzak milyen programot kell teljesitened, hogy visszakapd. Ittas vezetes eseten kapasbol ket programot kell teljesitened, nekem ujra vizsgaznom nem kellett, de az egyik program 70 ezer volt a masik pedig 30-40 korul.


Roviden, teljesen mindegy lehet e csokkenteni az idot vagy nem, anyagilag semmikeppen sem kifizetodo, ha elveszik a jogositvanyodat. Tanulj az en hibambol es egy bulis ejszaka utan meg masnap se ulj autoba.

2017. nov. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!