Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen testi feltetelek...

Milyen testi feltetelek kellenek ahhoz, hogy rendor lehessek?

Figyelt kérdés

Sziiasztok:) 16 eves lany vagyok, egy sima gimibe jarok, mostanaban egyre tobbet gondolkodom rajta hogy rendor, vagy nyomozo legyek

Testileg eleg gyenge vagyok sajnos de szerintem ezen lehet majd javítani:D viszont nem tudom hogy van-e valamilyem magassag,suly kovetelmeny esetleg? 154 cm vagyok es 45kg, ebbol is adodik hogy gyenge vagyok:D noni valoszinuleg mar nem fogok :$

Koszonom a valaszokat elore is:)


2017. dec. 6. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
160cm nőnél.
2017. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező te komolyan vennél egy 154 cm-es rendőrt ? Függetlenül attól, hogy férfi vagy nő ?


Naugye...

2017. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőknél 160, férfiaknál 165 cm a minimum magasság, ezeken túl van a fizikai felvételi ( fekvenyomás, fekvőtámasz, felülés, futás, húzódzkodás, stb ).
2017. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fizikai része lófax, a pszichológián buknak sokan.

De 154 centivel nem fognak felvenni.

2017. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magassag az egyetlen baj igy elsore :/
2017. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!