Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabadulásotok után mennyire...

Szabadulásotok után mennyire tartjátok a kapcsolatot volt cellatársaitokkal?

Figyelt kérdés

Nektek nem hiányoznak egy idő után? A beszélgetések, közös programok, hülyülések. Egyszóval az asok jó és sok rossza mit közösen átéltetek? Úgy vettem észre, hogy a legtöbben szabadulás után csak 2-3 zárkatárssal tartják a kapcsolatot napi szinten. Főleg, ha van közös biznisz.

Ti, hogy vagytok vele?

Fura az is, hogy kiszabadulsz és sokan megvetnek, nincsenek úgy melletted a haverok kint, mint bent,de ugyanúgy meg lehet találni a közös hangot és közös bizniszt.

Hány zárkatárssal tartjátok a rendszeres kapcsolatot. Ezekből hány az akivel közös vállalkozásotok van, és hány az akivel nem csak üzleti ügyek miatt találkoztok?



2017. dec. 11. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

szerencséd volt, nem mindenkinek jut épeszű cellatárs


ezzel az erővel kerülhettél volna valami 120 kilós állat cigány mellé aki minden nap fenyeget és elvesz tőled mindent

2017. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
69%
Átérzem tökéletesen a helyzeted. Én ugyan szerencsére még csak börtön közelébe sem voltam, de a középsulis kollégiumi társaimmal való viszony dettó ilyen érzés. Van akivel ott nem is voltam annyira jóba, most meg facebook-on többször is beszélünk. Viszont aki a legjobb barátom volt akkor ott most viszont, nem is tudnánk nagyon miről beszélni. Egy kényszer közösség szerintem ha már nem kényszer akkor már nem is ugyanaz sem a haverság és a barátság. Azért is lehet így szerintem, mert bent akár a koleszban vagy sajnos te esetedben a börtönben is így lehet, csak a közös érdekek miatt barátkoznak az emberek. Meg ugye bent meg sem tudja az ember a barátait válogatni, ami idekint nem igaz már.
2017. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Még nem volt szerencsém cellatárshoz, mivel még csak fogdában sem voltam.

De biztos bensőséges kapcsolatok is kialakulhatnak egy pár négyzetméteres cellában.

2017. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
De rohadt megható közönséges bűnözök közötti meghitt viszony, akik utána is tartják a kapcsolatot vagy akár együtt "vállalkoznak", gondolom csupa tisztességgel.
2018. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert felhagytam a múltammal
2018. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

A munkakapcsolatok megmaradtak, természetesen aki volt "énekesmadár", attól elbúcsúztunk.

de a haverokkal is összejárunk, megbeszélünk sör, cigi, kártya, lányok közben, ezt-azt.

2018. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
menjél szépen vissza a böribe
2020. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Miért menne vissza a börtönbe, ha letöltötte a büntetését, és azóta nem követett el semmit?


Értem, hogy az ideális világban nincsenek bűnözők, de az a helyzet, hogy a valóságban vannak. Akkor pedig a legjobb dolog, hogy MIUTÁN letöltötték a büntetésüket, segítsük őket a társadalomba való beilleszkedésbe, különben újra a bűn útjára léphetnek. A világ legfejlettebb országaiban ezt csinálják, sokkal kisebb is a visszaesési ráta. Természetesen nem kötelező barátkozni velük, én sem szoktam, de a gyűlölködés ebben az esetben felesleges. Nem azért, mert nekik rossz, hanem mert a többségi társadalomnak is az.

2020. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szabadulás után egyből a biznisz meg az üzlet. Gondolom, hogy legális dolgok.

De hát ki félne visszakerülni a wellnesbe...

2020. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Neurotech ***** válasza:
Ma is még ez van, hogy aki új azt bekostoljak es verekednie kell?
2020. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!