Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Holtan találták meg szolnoki...

Holtan találták meg szolnoki gimnazista fiút? Nektek nem furcsa ez az egész dolog?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
De miért pont a c-ok?
2017. dec. 27. 23:03
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem furcsa. Az eddigi infók szerint ittasan ment haza a haverjaival a Tisza partján. A haveri körtől lemaradt, végül nem ért haza.

Nem gyanús, hisz ha az ittas részeget jelent, a sárban elcsúszhatott, lemehetett megnézni valamit a partra, bele akart menni egy csónakba, akármi... Nagyon sokan tűntek el így, minden nyom nélkül örökre. Van akit napokkal, van akit hetekkel, van akit csak évekkel később találnak meg vagy van olyan gyerekkori ismerősöm, akit soha...

2017. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szolnoki vagyok, láttam azt a sok embert a Mentetlennél, ami szó szerint mentetlen... hatalmas víz borítja most az árteret. Lehet, hogy igazad van, nincs szó idegenkezűségről, talán fel sem tételezték a barátai, hogy nem tud egyedül hazasétálni, buszok ugyebár akkor már nem járnak (egyébként is ritkák) Most mindenki támadja a baráti körét, de hát utólag könnyű okosnak lenni.... Mindenesetre sajnálom a szüleit, nyugodjon szegény békében. :(
2017. dec. 27. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

'Nekem nem, mert én tudtam hogy a cigányok megölték.'


Na és honnan tudtad ezt?

2017. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Tavaly volt egy srác, aki eltünt. Az anyja a TV-ben azt mondta, hogy elrabolhatták szexrabszolgának. Pár nap múlva megtalálták a holttestét a saját kútjukba esett bele ittasan.
2017. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem semmi egy "anyától". Itt az Apuka mindent megtett, hogy újralássa a gyermekét és szegény valóban újralátta..., de sajnos azonosításra. :( Osztozom a fájdalmukban. Az enyémek még kicsik és minket is a Tisza választ el a belvárostól. Azt hittem, hogy a férjem nem gondolta komolyan, hogy majd ő is bemegy a diszkóba, de úgy látszik, azt kell csinálni.
2017. dec. 27. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Valahol azt is írták, hogy aznap maga alatt volt és szomorúnak tűnt. Könnyen lehet, hogy öngyilkos lett, nem feltétlen baleset volt.
2017. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
amikor nem ír a rendőrség semmit arról hogy mi történt, szinte biztos hogy öngyilkos lett a keresett személy
2017. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!