Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt szeretném megérdeklődni...

The viper kérdése:

Azt szeretném megérdeklődni érdemes lenne belevágnom határvadászatba, ha egy születési rendellenségem van? (Többi információ lent. )

Figyelt kérdés
Születési rendellenségem van, úgy születtem hogy hiányzik az fülkagylóm. Ez semmiben nem hátráltat csak hallásom nem teljes mint más embernek, ezt akarom megtudni hogy érdemes lenne bele vágnom?

2018. febr. 5. 18:03
 1/8 anonim válasza:
Van hallás vizsgálat is.
2018. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,tudom. De így ennek fényében érdemes lenne belevágnom?
2018. febr. 5. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a fizikumod akkor próbáld meg egy próbát megér. Az elején kiderül ha nem felelsz meg szerintem.
2018. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Heti több alkalommal járok edzeni, fizikumommal nincs gond, ettől nem is tartók.
2018. febr. 5. 18:24
 5/8 SZücsöm ***** válasza:
100%
Ne akarj belevágni a határvadászatba kivéve ha a mazochista hajlamaidat akarod kiélni szar fizetésért.
2018. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Probald ki es legalabb magad is megtapasztalod, hogy kaki. Persze, ha jo tarsasagot fogsz akkor jo lesz, de ehhez nagy szerencse kell ott.
2018. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lakóhelyedhez legközelebbi Rendőrkapitányság orvosát, hogy X százalékos halláskárosodás kizáró ok, vagy nem.
2018. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Police.hu


Ott le vannak írva az alkalmassági feltételek.


Azt hiszen a hallássérültség kizáró ok.


Szerintem ez mondjuk logikus is.

2018. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!