Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kameráknak szerintetek...

A kameráknak szerintetek sincs visszatartó ereje?

Figyelt kérdés

Besurrantak a múltkor egy irodába és elloptak egy borítékot,amiben több tízezer forint volt,valamint hosszabbítókat,íróeszközöket,több mindent elvittek.

Csak az udvaron van ,kamera bent nincs,az ajtó még nyitva volt ,mert egy másik irodában még dolgoztak és egy másik csukott de kulcsra nem zárt irodából rafináltan csinálták.

Fekete kabát volt az elkövetőn ,felirat nélkűl és a kapucni annyira a fejére volt húzva,hogy a feje sem látszott. Azt sem lehetett megtudni,hogy férfi v nő volt az illető. Rendőrség megnézte a felvételt és azt mondta,hogy ezzel mit csináljanak...


Most komolyan,hogy találják meg az ilyet?

A kamerát kijátssza az említett módon ,mozgását direkt elváltoztatja,ugyanis gondolom az ilyen kinézte napokkal előtte,hol van kamera és úgy készűl.


Akkor hogy lehet megtalálni az ilyet,ha milliókat lop valaki így,akkor sem találják meg. Gondolom kesztyűt is húz,meg arra gondoltam,mobiltelefonja lekövetése,hogy milyen névra szóló telefon járt ott ami idegen,de azt meg úgyis kikapcsolja addig,tehát trükkösek,rafináltak,azért eredménytelen ennyi nyomozás,hogy 100-ból 90 ügy felderítetlen marad.


Leírtam egy megtörtént szitut.


Ezek alapján kérdezem én,hogy megéri több százezer forintot és nagy energiát befektetni abba,hogy valaki bekameráztatja a lakását,cégét vagy akármit?


Szerintetek sem visszatartó a kamera vagy mit gondoltok?



2018. febr. 23. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ilyen pénzes lennék, akkor lenne egy látható kamera, meg pár rejtett is. :D A rejtettnek több értelmét látom én is.
2018. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamera önmagában nem elég, kellene riasztó rendszer is mellé
2018. febr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen hely és emberfüggő.


Volt olyan bolt, ahol kamera ugyan volt, de nem működött, nem tudták megnézni, hogy ki emelt el egy pénztárcát. Uez volt egy nagy bolt parkolójában is.


A kocsibehajtóra állított kamerát van, aki látja, megnézi, aztán mert nem talált semmit, elmegy. De van, aki ahogy a szeme sarkából meglátja, sarkonfordul.

2018. febr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!