Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen gumilövedékes pisztolyt...

Milyen gumilövedékes pisztolyt vegyek?

Figyelt kérdés

Nagy kaliberűt.

Ami nagyot üt.

Keserű, vagy esetleg milyen forgalmazót ajánlotok?

Revolver legyen.

Magántulajdon védelmére használnám.

A "nagy" fickókat, elég ha csak megmutatom nekik, és már szaladnak ész nélkül.

Van nekem otthon egy szekrénytáras gázpisztolyom, amitől egyszer már jól megijedtek, elszaladtak.

Milyen gumilövedékes revolver pisztolyt javasoltok?

Hosszú élettávra, megbízhatót, ne akadjon el, stb,stb..

Mondom, olyat ami nagyot üt, ha rálövök vele valakire.

Egyébként az fáj annak, akire lövök vele?



2018. márc. 9. 18:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

"Léteznek olyan gáz- és riasztófegyverek is, amelyek úgynevezett gumigolyó kilövésére is alkalmasak. Ezek esetében szintén lehetősége van a tulajdonosnak az előbbiek szerint viselési engedélyt kérni, azonban még ilyen engedély birtokában sem lehet azokat gumigolyóval betöltött állapotban lakott területen, közterületen, nyilvános helyen, közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni.


Ha ezeket az előírásokat valaki nem tartja be, szabálysértést követ el és 150 ezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható."


"(6) * Gáz- és riasztófegyver abban az esetben hozható be az ország területére, illetve hozható kereskedelmi forgalomba, ha nem tartalmaz lőfegyverdarabot, valamint alkalmatlan szilárd lövedék kilövésére.

32. * gáz- és riasztófegyver: olyan eszköz, amely rendeltetésszerűen csak gáztöltény és riasztótöltény működtetésére alkalmas;


33. * gáztöltény: olyan, szilárd anyagú lövedékkel nem rendelkező töltény, amely a szemre és a légutakra ingerlő hatást kifejtő adalékanyagot tartalmaz;"


Uncsi a téma!A gumi az szilárd.Teccikérteni?

2018. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%

"Nyomorult egy oldal ez lepontozzák a jó választ. Még csak 5 éve van ilyenem, de biztos nem vagyok tisztában a rá vonatkozó szabályokkal."

Bameg én meg 8 évig járkáltam AK-val, aztán a mocskok lecsuktak 8 évre! Biztos nem kérdezték meg a fegyverboltost!

Már megint a Keserű-féle mágikus szuperperről van szó amiről mindenki irkál, de még senki se volt képes linkelni a peranyagot és határozatot arról, hogy gumilövedék kilövésére alkalmas gázpisztolyt lehet közterületen hordani gumira tárazva.

Ideje lenne!

2018. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Most jut eszembe, hogy nem is válaszoltam a kérdezőnek, otthonvédelemre ezt a gumilövedékest ajánlom:

[link]


és ezt ha kisebb kell jó "tűzerővel":

[link]

2018. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

És ezt hol tudom tárolni? (mármint hol tarthatom?)

Páncélszekrény kell hozzá?

2018. márc. 10. 16:20
 15/30 A kérdező kommentje:

Otthon vagyonvédelemre használom, akkor tehetek bele gumit?

És ez nagyot üt? Megállít?

2018. márc. 10. 16:21
 16/30 A kérdező kommentje:

Melyik a legerősebb tüzelőerő?

Nem kell puska, csak maroklőfegyver.

2018. márc. 10. 16:22
 17/30 A kérdező kommentje:

Mármint amelyik jó nagyot üt.

Megállít.

Gázfegyverem van , egy szekrénytáras. (élesből átalakított pa-63m , az elől egyszer már megszaladtak a "nagy"fiúk.)

2018. márc. 10. 16:23
 18/30 anonim ***** válasza:
40%

Magánterületen szabadon tarthatod és használhatod önvédelemre. Nagyot üt, jóval nagyobbat a korai modelleknél, amik még csak 25-50J-t tudtak. Páncélszekrény nem kell és nem ellenőrzi senki, a józan ész szabályait kell alkalmazni (ne férhessen hozzá illetéktelen, gyerek).

Akit ezzel meglősz az nem fog ottmaradni emberkedni, de a Home Defendernek nagyobb a tára, alkalmasabb (és kb 3x drágább).

2018. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nekem olyan kell ami markomba fér.

Mivel szeretném hordani, (tudom , hogy írtátok, hogy nem lehet[gumival, csak gázzal]), de most, hogy néznék ki, marha nagy puskával a kezemben?!

Meg a puskákat utálom.

Marokfélét, ha megkérhetem néznél nekem?

2018. márc. 10. 16:50
 20/30 anonim ***** válasza:
34%

A 2. jó, [link]


100J energia és megbízható. Tartaléknak viszont legyen nálad a másik is amid van, amit gyorsan lehet tárazni.

2018. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!