Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközépiskola...

Rendészeti szakközépiskola sikeres elvégzésekor lehet valaki egyből készenléti rendőr?

Figyelt kérdés

+még kb 1-2 év szolgálati idő után át lehet menni a bűnügyi osztályra,nyomozónak?


Melyik keres jobban, a nyomozó, vagy a készenléti? Ti melyiket választanátok? szerintetek melyik "éri meg" jobban?


Elérhető a 150 ezer Ft-os fizetés??Ha igen, hogyan?


2010. jún. 18. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem van egy nyomozó ismerősöm és momentán 160 eft-ot keres....szóval...az a nem válasz túl hirtelen jött szerintem.
2010. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

00:38-Rendőrtiszti Főiskola nélkül 160 E. Huf-t keres?!:O

Milyen végzettsége van? Esetleg diploma?

Tudod esetle, hogy milyen pótlékok járnak neki?? (nyomozói pótlék kivételével)

Kb hány éve nyomozó, és előtte milyen rendőr volt, és hány évig?


Köszönöm a válaszokat!

Egy kezdő nyomozó kb mennyit keres?

2010. jún. 19. 11:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egyből kezdhetek készenléti rendőrként, és aztán kb 1-2 év szolgálat után átkérhetem magam a bűnügyi osztályra??
2010. jún. 19. 11:25
 6/10 anonim válasza:
helló. nem, ahhoz, hogy készenlétis legyél kell bizonyos szolgálati idő ha jól tudom. délutánra utánaérdeklődöm pontosan.
2010. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2010. jún. 20. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Miskolcon a most felállított bevetési osztály létszámának(100 fő) 50%-a idén végzett az MRSZKI-ban.Tehát lehet.
2010. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
47%
Ez a harmadik kérdés, amit te tettél fel, és ugyanarról szól mind...mégis hogy gondoltad hogy rendőrtisztit nem végzett az illető, de diplomája van? Te nagyon nem vagy képben úgy az alap dolgokkal se az életről. Fősuli, egyetem nélkül NEM lehet diplomád!!! És anélkül meg nem lehetsz nyomozó! Ne csak a pénzt hajkurászd...mindent kijátszanál, hogy minél többet keress...talán ha elkezdenél tanulni jobban járnál! Senki nem fog helyetted bejárni dolgozni se...
2011. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a rendkívül hasznos véleményt, majd igyekszem megfogadni tanácsod.
2011. máj. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!