Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha odaadok a rendőrnek egy...

Ha odaadok a rendőrnek egy utcán talált tárcát személyivel és lakcímkártyával, biztosan visszakerül a jogos tulajdonosához? Nem fogja kidobni a kukába miután otthagytam nála mert neki éppen nincs kedve foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ki is dobja a pénzt előbb kiveszi belőle.
2018. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

A rendőrnek két választása van.

Bedobja a kukába és kint áll tovább az utcán 35 fokban.

Vagy beviszi és ír róla egy jelentést, addig is bent van az irodában.

Na most szerinted?

2018. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha lakcímkártya van benne, minek a rendőr? Közvetlenül a tulajdonosnak is visszajuttathatod, akkor egészen biztosan megkapja.
2018. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor a tulaj közvetlenül tőled meg tudja kérdezni, hogy hol a lé.
2018. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leadod, mint rendes állampolgár, tulaj hiányol valamit, akkor téged vesznek elő.

Nem arról van szó, hogy gyanúsitanak, csak ép te vagy akit lehet kérdezgetni.

2018. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hozták már vissza pénztárcámat, benne bankkártyákkal (cégesekkel is), iratokkal, eszembe se jutott kérdezgetni, vagy pláne gyanúsítgatni az illetőt. Örültem és hálás voltam, hogy megmentett irgalmatlan mennyiségű hivatali utánjárástól, az se érdekelt volna, ha netán pénzt vesz ki belőle. Nem szoktam sok készpénzt hurcibálni magammal.

Nem teszem tűzbe a kezem mindenkiért, de minimális esélye van annak, hogy a rendőr, akit te szemtől szembe látsz, így akár be is azonosítható később, a kukába dob egy tárcát személyes iratokkal.

2018. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ismerőst elővették a rendőrök mint tolvaj. Aztán a tulaj mikor megjött felmentette, mert elmondta, hogy elhagyta.
2018. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát persze, lölő.:D
2018. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!