Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek ebből lehet baj?...

Szerintetek ebből lehet baj? (drog)

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtak a munkahelyemről, hogy lesz drogteszt, mert mostanában volt bent balhé, de mivel nekem semmi közöm ehhez, nagy ívben leszartam, mondtam, hogy annyit vizelek nekik, amennyit akarnak.

Egészen ma délutánig, mert beugrott:

Múlthéten egy több napos horgászversenyen voltam és valanelyik gyökér a mellettem lévő állásom az egyik éjjel tuti, hogy füvet szívott, mert megcsapta az orrom.

Nem foglalkoztam vele, mennem kellett a tűzre rakni, úgy mentem vissza kb 5 perc múlva a partra, ahol éreztem. Akkor már nem lehetett érezni.

Vagy lehet az én orrom állt be nem tudom.

Na most mennyi az esélye, hogy emiatt majd nekem pozitív lesz a teszt?

Kb 2 nagyot szippantottam bele.

Ez a tipikus hogy észreveszed, aztán szivsz még egy nagyobbat, mint amikor valaki befingik, mert úgy vagy vele hogy jól érzem???


Köszi, ha valaki használható infót ad.


2018. szept. 22. 15:56
 1/7 anonim válasza:
26%
Honnan tudod, hogy milyen az illata? Igen biztosan a gyökér szívta melletted Te meg csak úgy véletlenül beleszippantottál a levegőbe kettőt. Nevetséges. Egyébként nem fogja kimutatni ha így volt ne aggódj. Amúgy meg vegyél egy vizelet tisztítót azt kész járhatsz ugyan úgy dolgozni.
2018. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy volt már hogy a városban is sétálva lehetett érezni, aztán akkor mondták, hogy ez fű.

Aztán azóta párszor már belefutottam diszkó WC-ben vagy parkban is.

Eleg erős és jellegzetes szaga van.

Nem örülök neki, 12 éve dolgozok ott.

2018. szept. 22. 16:10
 3/7 anonim válasza:
100%
Értem, igazából tényleg össze téveszthetetlen. De ne aggódj nem fogja kimutatni a teszt legyen bármilyen érzékeny is.
2018. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem, köszi.
2018. szept. 22. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az esélye hogy pozitív lesz nulla.
2018. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
99% hogy gyorsteszt lesz, vizelet mintával ellenőrzik, ra fogsz vizekni egy papircsikra.. na most egy ilyen 1-2 napig kutatja ki, vagy meg addig sem, mivek a vizeletbol gyorsan kiurul. Verbol ritkan csinálnak tesztet, bonyolultabb, költségesebb a dolog nem szurkalhat barki, eredmenyre is varni kell. Szóval emiatt nem kell aggodnod, így meg hogy konkretan a szomszed szívta es arra szallt a fust plane..
2018. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző hehe, pont forditva van vizeletből hónapokig kilehet mutatni a THC-t mivel a zsirszövetekben lerakódik, vérből 1-2 nap, illetve a többi drogot is vizeletből csak fél-1 hétig.
2018. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!