Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az asszony biciklizett kemping...

Az asszony biciklizett kempingbiciklivel a kerékpárúton. A ridikül beakadt és fejjel érkezett a padkára, amitől szétcsattant a feje. Szerintetek ez bűntény?

Figyelt kérdés

Vér patakokban. Rendőr járőr ott járt, azonnal szonda, adatok felvétele, aztán mentő és kórház. Bevarrták neki.

Rá két hónapra jött egy nyomozási határozat a "bűnügyben", hogy "bizonytalanul vezetett, veszélyeztetés, amire a bírság 570 ezer" volna, de mivel első büntényes ettől eltekintenek.

Mondom faxza, fejreállsz biciklivel és összetöröd a poffád, aztán megbüntetnek fél millára és lecsuknak? Hajrá magyarország! 4 vezérezredes me 30 titkárnő ezen a "bűnügyön" dolgozott 2 hónapig. Gratula


2018. okt. 2. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én nem lepődök meg.

Kötöttünk anno 10 éve egy takarékkal egybe kötött biztosítást, ahol az asszony a háztartás bevételét írta be a megkötéskor, nem a sajátját. Gondolta így logikus. A biztosítás idő közben megszünt, majd magánokirat hamisítás miatt rendesen körözést adtak ki ellene, ez akkor derült ki mikor Ferihegyen elvitték a rendőrök az útlevél ellenőrzés után.

Ezután a kihallgatás során odasúgja a nyomozó hogy ha még el akarja érni a következő járatot ne tegyen vallomást, erre 3 óra fogvatartás után el is engedték, de a gépet persze már lekéste, jegyet kellett venni a következőre.

Ezután 2 hónapig senki sem kereste, majd jött egy levél hogy kap egy sima megrovást, mert az ügy kb 10 éve történt, enyhe súlyú és amúgy is büntetlen előéletű.

Vicc. És ezeket fizetjük. Persze ők csak a munkájukat végzik. Ennyi erővel kimehetnének kapálni a földekre is, annak legalább van értelme.

2018. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes helyen laktok :D Én ilyenről még nem is hallottam. Sőt, mifelénk, ha egy kerékpáros konkrétan balesetet okoz közúton, ott is az autóst szívatják, neki kell intézkedni, bizonyítani, stb. Pénzbírság meg fel sem merül.

Kicsit küldjétek el mifelénk a rendőreiteket :D

2018. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Klassz ez mert ad munkát. Itt szemben cigány lakik akiknél örökös a forgalom mert főzik a herbált. Egyszer lezárta az utcát a tek. Kutyákat pakoltak ki az autókból és mint a filmekben. Nem engedtek haza. Mondom jóvan öreg, hogy itt akció van, de engedj már be a lakásomba mert nekem 4-kor kelnem kell megint, és ennék is 16 óra meló után. Nagynehezen beengedtek komoly igazoltatás után. Természetesen a vizsgálat negatívan zárult.
2018. okt. 2. 12:34
 4/5 A kérdező kommentje:

" Én ilyenről még nem is hallottam. Sőt, mifelénk, ha egy kerékpáros konkrétan balesetet okoz közúton, ott is az autóst szívatják"


Belém is belémrohant oldalról egy elektromos biciklista 100 éves asszony. Annyit mondott, hogy fene a kva anyámat amiért ott állok a lámpánál mikor ő ott jön. Szerencsére lepattant.

2018. okt. 2. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer egy barátommal döntöttünk ki egy közúti táblát, mert volt egy hatalmas kátyú az úttesten, belement, durr defekt és úgy mentünk neki a táblának. Gyökketővel mentünk, főúton 70-el. Az igazi sokk akkor jött mikor a barátomat megbüntették 90 000 forintre és pontokat is vontak le a jogsijából, rongálás jogcímén meg hogy nem a megfelelő útviszonyok szerint vezetett.
2018. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!