Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A lovasrendőröknek nem kell...

A lovasrendőröknek nem kell összeszedniük a lószart a városban?

Figyelt kérdés
A kutyások gondolom összeszedik, kidobják mint a civil kutyások. Lovasrendőr esetėn mi lenne a hivatalod eljarás? Eddig csak olyat láttam, hogy a ló kinyomta a kinyomnivalót, aztán poroszkáltak tovább.
2018. okt. 3. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vicces lenne ha egy ilyen eset után leugrana a paciról a szerv és elkezdene lókakit lapátolni egy 50L-es zsákba a ló oldalán. Én olyat láttam hogy egy ilyen "vödör" volt a ló mögé kötve amibe a dolgát végezte, ezért kicsit utánaolvastam. Angliában a rendőröknek nem kötelező felszedni, csak javasolt (ezért nem szedik fel). A kocsikat húzó lovaknak viszont kötelező a "lópelus". Ez mindenhol változó, te nem tudom hol élsz.
2018. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutya ragadozó ezért kb rothadó döghúst ürít, ez szagban, festékanyagban és fertőzőképességben magasan veri a lócitromot ami gyakorlatilag bomló növényi anyag.
2018. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
#2 bomló növényi anyag de attól nem lesz kevésbé halál büdös, főleg ha összevetjük a méretbeli különbségeket.
2018. okt. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semjén sem szokta összeszedni
2018. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó. A lovasrendőrt ki birságolná meg?
2018. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!