Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt lehet hordani legálisan....

Ezt lehet hordani legálisan. Tehát nem kobozza el tőlem a rendőr, ha megtalálja rajtam?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 9. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem tamadoeszkoz, miert ne lehetne hordani?
2018. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm, csak én nem értem a logikát?


Ruha alatt hordod, sőt kívülről sem látszik rajta úgy semmi extra max furán néznek rád, ha meg már a rendőr ott tart, hogy megtalálja, hogy valami érdekesség van a mellényben, tehát megmotoz, akkor már alapból kellett valamit csinálnod amivel felkeltetted a figyelmét. :D

2018. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
15%

100%-ig törvényes!


1 esetben tilos, ha tüntetésre mész benne! Az új FideSS gyülekezési törvény tiltja. De csak tüntetésen!

2018. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A 2006-os események hatasara, 2008 februárjában szoba került, hogy a golyóálló mellény felkerül a közbiztonságra különösen veszélyes eszközök listájára. (gondolom, attól tartottak, hogy megismétlődik a balhé március 15. kapcsán) Nem tudom, akkor felkerült-e, de a jelenleg hatályos törvényben nem szerepel:


[link]

2018. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15%

3. vagyok.


Miért lettem 0%-os, mikor amit leírtam az a hivatalos, valós válasz?

2018. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

...azért mert ez egy "pontozás"szerző kreált,troll kérdés... :)

Rengeteg van a GYK-n mindegyik kategóriában...sajnos.

2018. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!