Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki figyelt engem tegnap este?

Valaki figyelt engem tegnap este?

Figyelt kérdés
Este lefeküdtem aludni,és csak úgy fent maradtam este,és láttam,hogy az ablakban valaki fényképezik,egymás után. Az arcát nem láttam,mert túl sötét volt. A kocsi fénye nem lehetett,mert nem láttam akkor autót elmenni. Amikor meg észrevett,akkor eltűnt a fény,gondolom a telefonja volt az,vagy a fényképezőgépe.
2019. febr. 25. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Folyamatos megfigyelés alatt vagy.
2019. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én figyellek, de megbízásra teszem, nem szórakozásból.
2019. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bakker , lebuktam 😂😂
2019. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, senkit sem érdekelsz, engem kerestek mert jó fej vagyok és a jó fej embereket adatbázisba gyűjtik a báttyák, ha lesz egy katasztrófa értesítenek és kapsz egy csoportot akiket le kell offolni majd irányítani, mint a Walking Dead-ba.
2019. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami fontos ember vagy?

Esetleg titkos ügynök, vagy maffiózó?

Talán terrorgyanús szervezkedésbe kezdtél?

Mert ha csak egy "no name" állampolgár vagy, akkor a fenét sem érdekled.

Ha esetleg a magánéletedben van valami prücök (mondjuk csalsz valakit) akkor pláne nem izgat senkit, hogy te az ágyadban alszol, egyedül.

2019. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, földszinten laksz, nincs igényed sötétítőre és nincs redőnyöd sem, akkor gyakorlatilag a kirakatban élsz és kiteheted magad beteges kukkolóknak.

Bár nem tudom, hogy egy sötét szobába benézve mit lehet látni? Egy szó mint száz, csak rajtad múlik egy karnis.

Ha férfi vagy, akkor meg nem is valószínű, hogy kukkoltak, mert ez nőkre nem jellemző.

2019. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem értem, nincs redöny,vagy függöny? Csaj vagy?

Ne haragudj,de ha ennyi eszed van ,hogy ugy fetrengsz éjjel hogy semmi nincs ,ne csodálkozz ha bámulnak be...

Amugy villogás lehetett azért is hogy lásson bent valamit ,ha full sötét volt...


Vannak nagyon jo áron sötétitő függönyök,több méret,szín,amilyet szeretnél..ajánlok megvenni egyet.

2019. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!