Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen egy fogda?

Milyen egy fogda?

Figyelt kérdés

20 napos büntetést kaptam.

Túl fogom élni?

Tényleg megerőszakolják a bent levők egymást?

Kulturált normális ember vagyok, a büntetésemet megérdemeltem. Az a kérdés, hogy kulturáltan el lehet-e tölteni bent ezt az időt. Vagy tényleg ez az egymást megverős, lehúzós dolog megy és 20 nap alatt az egész életem megváltozik majd?

Nem börtön, legenyhébb fokozat. Én inkább a hiigénia miatt aggódom.


2019. márc. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogház? Oda általában a norm@lisabb emberek kerülnek. Pl balesetet okozók.
2019. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fogház, igen. Közlekedési bírságot kaptam de nincs lehetőség fizetésre. (papírok nélkül vezettem járművet)
2019. márc. 18. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább pattanj med , a sok lelkiismeretes féreg kint tömegével kibújik minden alól . Ez hiba volt nem teszel ilyet többet .
2019. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megerőszakolni biztos nem fognak, eleve csak a hasonló szabálysértésekért bent lévő emberek mellé kerülsz.

Vigyél magaddal tisztálkodási eszközöket, higiénia miatt nem kell aggódni, van orvos, bármilyen problémával odamehetsz.

2019. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól kitágítják az ánuszod. Lesz rá 20 napjuk.
2019. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan írjon aki volt már bent.
2019. márc. 21. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!