Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Információm van egy rendőrség...

Információm van egy rendőrség által körözött személyről. Mi a teendő ilyenkor? Kit kell értesíteni vagy hova kell menni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyesen akarod, akkor bemész egy kapitányságra, ha anonim módon akkor telefontanú.
2019. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Telefontanún pont letojják, az csak egy "ilyen is van" alibicucc az államnak. Még gúnyolódni is szokott a kezelő illetékes.
2019. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. ápr. 13. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
A henteshez.
2019. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
06-80-555-111 telefontanú, vagy 112 segélyhívó, vagy a helyi rendőröknek szólsz.
2019. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
90%

Gyakorikerdesek

Hatarozottan ide ird ki.

2019. ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

1. Elmehetsz a rendőrségre, akkor

a. évekig tanúskodhatsz,

b. kiadják adataidat és retteghetsz a körözött személytől,

2. Megzsarolod a körözött személyt, akkor,

a. fizet,

b. kinyír.

3. Névtelen bejelentést tehetsz, akkor

a. leszarják a bejelentésedet,

b. kinyomoznak és lásd az 1. pontot.

2019. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 megadex ***** válasza:
46%
az anonim mod az csak kamu. ha telefonáltál, máris megvagy, ha akarják. talán gumikesztyüben , ujságokbol kivágott betükkel kiragasztva az információdat egy boritékban bedobod egy nyilvános postaládába..
2019. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már megint a hülyeség.

Csak olyan betelefonálónak van félnivalója, aki valótlan bejelentést tesz, vagy káromkodik, vagy indokolatlanul hívja a segélyhívó vonalat, mindenki más tehet bejelentést névvel, vagy anélkül.

2019. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ez nem igaz, mert ott a bosszú. Igen ha telefonálsz egy ől megvagy, telefon adatok, szmá alapján, GPS alapján. Nem kamu.


Ott a BOSSZÚ. Én csak egy pitiáner ügyben telefonáltam be névtelenül, mégis kitudódott itt a faluban. 2.9 éves nagymotoron tartotta rettegésben a falut, de senki sem mert szólni, mert ha megtudják...


Undorító, ki adták nekik, ez falu...


De hidd el, számít nekik, hogy biztonságban legyél! Most én is így vagyok, most tudtam meg egy ismerősömről, hogy nemzetközi elfogatóparancs van ellene.

2019. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!