Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A börtönben vagy fogházban...

A börtönben vagy fogházban hogy viszonyulnak ahhoz akit miután bevisznek passzív ellenállást tanúsít? Pl depressziós és nem eszik, nem beszélget az őrökkel, zárkatársakkal, csak néz maga elé stb.

Figyelt kérdés
Pl magánzárka vagy megalázzák, nyugtatozzák stb?

2019. ápr. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, én speciel hagynám, hogy halálra éheztesse magát.
2019. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Átviszik az igazságügyi elmegyógyítóba.

Lenyugtatózzák, majd orrszondán keresztül etetik.

2019. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Micsoda válaszok. Ne hallgass rájuk.

De van itt egy ügyész válaszoló, ha jön arra se hallgass.


Figyelj.

Nem tudom, hogy bánnak az ilyenekkel,nem ismerem a börtönt de ,ha nem véletlenül kérdezed, akkor, ha nem akarsz odajutni, fogadj egy ügyvédet és megment a börtöntöl. Még felmentés is lehet a vége.



Börtön helyett nagyon enyhe büntetést szabnak ki,gondolok itt pénzbüntetésre, felfüggesztettre. Utóbbinak két fajtája van,van a próbára bocsájtás ,van a fogház,fegyház,börtön valamennyi időre felfüggesztve.


De ez nem megy meghatalmazott ügyvéd nélkül.

2019. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Levike, azt sem tudod, hogy szabálysértési elzárás, vagy jogerős börtönre ítélt.

Osszad az észt azért...

2019. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

"Börtön helyett nagyon enyhe büntetést szabnak ki,gondolok itt pénzbüntetésre, felfüggesztettre."


Súlyos testi sértésért nem viszik be, aha.



Aki azt írta, hogy pszichiátriára kerül annak van igaza. ;)

2019. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én ellenem vki súlyos testi sértést követne el,meggyógyulnék, nem vinném rendőrség elé az ügyet az biztos, hanem megoldanám én magam máshogy.

Az megint más tészta, hogy súlyos testi sértésnél az orvosnak kötelessége feljelentést tenni.

2019. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A súlyos esti sértés az egy olyan dolog hogy lehet belőlle feltételes meg akár 5 év is.Sok tényezőn múlik a dolog egy jó ügyvéd aranyar ér igaz abba is kerül...
2019. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gyomorszonda ha nem eszik...

ha depressziós akkor pszihológus...

ha öngyilkos hajlama is van akkor IMEI... ott ledepózzák

2019. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!