Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

ORFK II. fokú pszichológiai alkalmasságija miben különbözik a BRFK I. fokától? Ugyanazok a tesztek vagy más?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pszichológiai alkalmassági, ORFK, BRFK, másodfok, II. fok, teszt

jún. 12. 20:22  Privát üzenet  

A válasz

IQ teszt, személyiség teszt, "nyomogatós" teszt, elbeszélgetés.

Csak azt a részét ismétlik meg, amelyik miatt alkalmatlan minősítést kaptál.

Személyiségnél lényeges:

nem korrumpálható;

vezetőit tiszteli, nem érzi magát náluk okosabbnak;

megbízható, pontos;

alapvetően elégedett a helyzetével, de vannak ambíciói, ezek nem eltúlzottak;

bátor, de nem vakmerő;

nem szereti az erőszakot, de hétköznapokban is jogtalan erőszakra, arányosan válaszol (ha megütnek visszaütsz a jó válasz).

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ugyanazokat a teszteket csináltatják? Meg én még meg is kérdeztem a pszichológust és azt mondta mindent ujra kell:D

# 2/2Időpont jún. 12. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BRFK bűnügyi bevetés - elég ez ahhoz, hogy bejussak?
Hol volt a BRFK illetve az ORFK székhelye azelőtt, mielőtt megépült volna a Teve utcai "Rendörpalota"?
Miért nem tesz semmit a rendőrség, ha droggal kapcsolatos bejelentés érkezik?
Brfk kontra készenléti rendőrség, Miben térnek el egymástó?
Városligeti tüntetésről szóló videóban láttam két embert Rendőrbiztos BRFK pólóban. Ez milyen beosztás?
BRFK probaidos Ormester mennyi pénzt tud keresni? Bővebben lent.

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!