Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha olyan nagy hiány van a...

Ha olyan nagy hiány van a rendőrökből, miért ilyen nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
22-en voltunk pszichológiai alkalmasságin,20-an megbuktak

2019. jún. 14. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert senkinek sincsen szüksége egy nagy halom felfegyverzett pszichopatára.
2019. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát de azt mondják a hírekben,hogy mekkora hiány van,meg mindenki szerel le a szar fizetés miatt
2019. jún. 14. 15:38
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem ezeket. Agysebészböl is rettenetes hiány van, miért nem irányitják oda a közmunkásokat?
2019. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs szükség rendőrökre.
2019. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell nekik még 22 semmit nem csináló ember akikre csak plusz felesleges pénz menne el.
2019. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De hiány van
2019. jún. 14. 17:06
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
És ha minden idegbajost felvesznek,hova fog vezetni?
2019. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ja,hát nyilván 22-ből 20 ember idegbajos

Kiszórják azt,akinek nincs protekciója

2019. jún. 14. 17:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

6: Hiány van de ez nem azt jelenti, hogy akárki besétálhat és fel fogják venni. Informatikusokból is hiány van, de mégse vesznek fel olyan embereket programozónak akik nem tudnak programozni. Ugyanígy rendőrnek se mehet el az aki nem felel meg az elvárásoknak.


Ha mától akárki besétálhatna akárhova ahol hiány van és egyből felvennék minden kérdés nélkül akkor amúgy se lennek munkájuk egy hétnél tovább, hacsak a cég nem akar szándékosan tönkremenni.

2019. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Jelentkeztem.

Felvettek.

Semmi protekcióm nem volt.

Véleményem az hogy aki megbukik pszichológiain annál nagy bajok vannak?

Nem idencfelvételiztem de milyen kérdések voltak? Mesélj magadrol.

Meg ehhez hasonlók.

Itt azt nézik mennyire vagy magabiztos hogy tudsz idegennekkel kommunikálni.

Mennyire van megjelenésed.


Ha megbuktál oka volt.

Kell az ember a fizikain akinek 2 lába van és egy keze felveszik. Nem egy nagy tudomány ma felvételizni.


Viszont nem fognak átengedni mindenkit mert hiány van. Elég hamar megfogyatkoznak a létszámok kb a felvételt nyertről a fele esik az első év végzősei.


Én hallotam olyat is hogy azokat szórják ki akik valahogy átcsúsztak a fizikain de túl gebék alacsonyak vagy kövérek azokat itt húzzák meg pszichológiain mert itt a legegyszerűbb.


Mondom. Hatalmas hiány van de minden hülyét nem vesznek fel


A rendőr szidó kommentek aranyosak főleg a nem csinalnak semmit. Valahogy ez a rendőr szakma néhány selejt szerint olyan könnyű csak tudnám miért megy tönkre az ember 30 35 évesen.


Lehet a napi hulláktól vagy mikor a csecsemő szemgolyó az aszfalton.

De közre játszhat a 10. Kerület aljadék mocskával a folyamatos föld harc bilincselesért.


Ha rendőr akarsz lenni legyél.

Mindig vannak okos emberek akik szerint a rendőrök semmire kellők. Ezeket mellőzni kell primitiv duma. Vannak szép részei a szakmának és vannak szarok.

Lebezz fel vagy jelentkezz újra.


Ne a rendszert hibáztasd. A felvételhez nem protekció kell

2019. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!