Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen a bizottsági...

Rendőrségen a bizottsági elbeszélgetésen milyen ruhában illik megjelenni? (felvételi miatt)

Figyelt kérdés
Elég meleg van, nem szeretnék nagyon kiöltözni, de egy alja' suttyónak sem szeretnék látszani.
2019. jún. 17. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú ing (esetleg nyakkendővel), normális derékszíjas nadrág, bőrcipő. Én így mennék.
2019. jún. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy farmer nem szakított meg koptatott

Egy póló nem fuck the police meg fuck it suck it stb stb felirattal. Normális ruházat ápolt megjelenéssel

Ne legyél borostás

Ha lányként ne legyen zsíros a hajad.

2019. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyományos farmer

Fehér ing

Bőrcipő

Bár amilyen hiány van, le fogják szarni.

Amikor én mentem anno, kizárt volt a rövidnadrág, ujjatlan póló, papucs stb.

2019. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nornális (nem szakadt) fekete farmerban, es egy felirat-minta nélküli fekete egyszerű pólóban mentem vegul, mert kellett vinni egesz napra kaját magunkkal, es egy adidas sport hatizsak nem fert volna ossze egy inggel:) de jó dontes volt, szinte mindenki így volt es nem erdekelt senkit:)
2019. jún. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!