Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Információ egy börtönben lévő...

Információ egy börtönben lévő személyről?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A párom börtönben van. Nem vagyunk összeházasodva, hivatalos élettársi viszony sem áll fenn. Mielőtt bevonult, egy lakcímre voltunk természetesen bejelentve, együtt éltünk, van egy kislányunk is, aki 7 éves. Sajnos a kapcsolatunk megromlott, nem árulja el a szabadulása dátumát. Én valamilyen hivatalos módon akármire hivatkozva kikérhetem a napra pontos jelentést a szabadulását illetően?



2019. júl. 30. 11:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom csak akkor, ha hozzátartozója vagy. Egyébként mit követett el?
2019. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom csak tudod hogy mennyi időre ítélték el. Abból esetleg nem tudod kiszámolni?


Vagy a kislányod. Nem volt még nála látogatóban? Ő rajta keresztül esetleg?

2019. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik eshetoseg sem járszik. A lányom nem szeretné látogatni, illetve fogalmam sincs, hogy kedvezmény jár-e neki, vagy sem, így nem tudom a szabadulás idejét kikalkulálni.
2019. júl. 30. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy megjelölve kapcsolattartónak, a nevelőtisztje neked kiadja a szabadulás dátumát. Máskülönben nem.
2019. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ez volt, az akkori nőm nagyon pattogott, hogy mikor jövök ki, én hivatalosan kértem a bv-t csak családttagnak adja ki az infót, 9 évet kaptam és 4 év 8 hónap után jöhettem ki, egyik falubeli kis majom meg mondta, hogy hiába vagyok jó fiú el fognak engedni előbb.. utána meg mehettem el a faluból mert szégyen volt, úgy terveztem, hogy elmegyek addig külföldre és kihúzom azt az 4 évet.. de nem jött össze mert pofázott.
2019. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!