Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Urbex fotós vagyok több éve...

Urbex fotós vagyok több éve csinlom de abba még nem gondoltam hogy ez egyáltalán mennyire oké. SZóval hogy ez törvényes és legális vagy szabálysértés vagy netalántán bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Egyébként biztos vagyok benne hogy az urbex youtube csatornákat és instagram oldalakat rengeteg érdeklődő rendőr is nézi.

2019. aug. 3. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Üdv, "kolléga"! Én csak amolyan mobilos amatőr városi fotós vagyok, de néha bekiváncsiskodok különféle elhagyott helyekre, amennyiben nem látok idegeneknek belépni tilos táblát. Van, hogy egy lélek sincs a közelben és nyugodtan mászkálhatok, máskor egy-egy biztonsági ember-féle, vagy önkormányzati járőr megkérdi, hogy mi járatban vagyok, de általában megengedőek, de olyan is volt már, hogy jól elküldtek a francba. (Nyilván, kerítésen át bemászni sehová nem fogok, mert az már elvileg bűncselekménynek minősül, de ahol fizikailag könnyen be lehet lógni, ott megteszem.) :)
2019. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvastam, hogy kérhetsz belépési engedélyt. Hosszú idő megkapni, de ha megvan, akkor onnantól - ha betartod a szabályokat -, szabad utat kapsz.
2020. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!