Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a lakcím kérdést?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztem a fiammal a páromhoz aki albérletbe lakik, de nincs ide be jelentve.

A fiamnak kB 3 hétbe telt el intézni a lakcím miatt az ovi és csak a bérleti szerződésen szerepelünk.

Így orvoshoz tudunk el járni de minden mást a kV 150 km-en lévő lakóhelyen...

Mivel jelenleg 19 hetes kismama vagyok sokmindent itt tudnék el intézni.

A hölgy aki ki adta a lakást az be jelentene engem és a gyerekeket, de a lakás nem az ő nevén van hanem a lánya nevén aki külföldön van...

Két hónapot vártam hogy alá legyen írva a papír ami el lett rontva mivel véletlenül rosz helyen írta alá és így nem fogadták el. Most újra hónapokat kell várni miközben csak egy ideiglenes cím kellene ezen a helyen, hogy intézkedhessek... Már voltam többször a kormány ablakba lassan majd. Hogy nem csalónak néznek pedig csak hivatalosan szeretném intézni az ügyeket.

Már nem tudom mit tegyek a pici ha meg születik nem fogok tudni egy újszülöttel a lakóhelyen utazgatni (oda-vissza 300 km). Így is elég nehéz meg oldani. Mit tudnék tenni ez ügyben? Itt sajnos nincsenek ismerőseim csak a párom és az ő "munkatársai, főnökei".


2019. szept. 9. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ügyintéző semmit se mondott csak azt hogy az nem jó így miután sokadjára küldtek el ott hagytam...
2019. szept. 9. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért kell hónapokat várni? Kinyomtatod és aláírod a meghatalmazást, postára adod, elsőbbséggel (akár be is jelölheted a tulajnak, hogy hol kell aláírni:)). Ezt holnap meg tudod csinálni. 1-2 nap alatt ott van a hölgynél, aláírja ő is és visszaküldi. Ha egyik fél se ül rajta akkor péntekre, de legkésőbb hétfőre itt van nálad a papír és mehetsz ügyintézni.
2019. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert az tulajdonos külföldön van bérbe az édesanyja adta akinek nem fogadják el az aláírását ehhez.
2019. szept. 9. 17:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül egy oldalon nagy nehezen sikerült ki deríteni a választ.
2019. szept. 9. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!