Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntetés végrehajtásnál...

Büntetés végrehajtásnál ennyire félvállról veszik a fizikai alkalmasságit?

Figyelt kérdés
Láttam egy büntetés végrehajtót akkora hordó hassal, hogy teljesen kizártnak tartom hogy a toborzó hirdetésben írt fizikai alkalmasságinak meg tudott volna felelni. 2000 m-es síkfutás, fekvenyomás stb... Most akkor hogy működik ez?
2019. szept. 19. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fontos a fizikai alkalmasság, de még fontosabb, hogy valahogyan meglegyen a létszám.
2019. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó csak így ránézek a figurára, szerintem 3 felülést nem tudna megcsinálni. Ilyet is felvesznek?
2019. szept. 19. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nincs, ő is jó lesz. Lehet, hogy annak idején, mikor felvették, még nem volt ekkora darab, össze tudta hozni a minimális fizikai követelményeket, aztán a BV-nél töltött idő alatt szépen eltunyult. De ha már egyszer megkapta a kiképzést, ott van és még nem mondott fel, megtartják.
2019. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hete mentem oda interjúra mert más pozíciót is hírdettek, és mint kiderült smasszernak akartak minden megjelentet, én lérdeztem, hogy engem is? 130kiló vagyok.. mondták van aki nálam kövérebb és megcsinálta.. na én nem égettem magam tovább, szégyen lett volna a részükről ha én is megfelelek.
2019. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!