Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanaroknak szolo munkaszerzode...

Tanaroknak szolo munkaszerzodesben milyen elemeknek kell szerepelni?

Figyelt kérdés

Normalis hogy (maganiskolaban) nincs kulon szabadsag, hanem csak a nyari-teli szunet napjai?

Osszesen hat nap "veszhelyzeti elmaradast" adnanak egy evre, ebbol max. 2 egymas utan.

Jogasz vagyok, es nekem kell megirni a szerzodest, de meg sosem irtam semmi ilyesmit.

Tudom hogy nem allami munkahelyen nem kotelezo fizetett szabadsagot adniuk, ezert az emberi resze erdekel, hogy szokas.


Egyeb tanacsot is szivesen veszek a szerzodes megirasahoz. (nem mint jogasz dolgozom itt, csak ram harult a feladat)


2019. szept. 29. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Jogász vagy...

Megértetted, mit mondtál? Tudod miben jobb - elvileg - egy jogász a többinél?

Sajnálom, jogásznak jogi ügyekben jogi tanácsot informatikus létemre elvből nem adok.

2019. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viccelsz ? A 2 hónapos nyári + 1-1 hét minden évszakban nem elég? :O


Mindenkivel ilyen szerződést iratunk alá.

2019. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es, ha valakinek van hasonlo tapasztalata, miert ne kerdezhetnek? Erre valo ez az oldal.


2-es, tudom valoban sok, csak erdekelt.

Nalatok van benne olyan kitetel hogy a munkaltato nem modosithatja egyoldaluan a szerzodest, ha hatranyosan erintene a munkavallalot? Szerettem volna belevenni, de a tulaj nem.

Plusz szerintetek az korrekt hogy tilos a dohanyzas, es ha vki megszegi eloszor figyelmeztetes, es masodik alkalommal penzbuntetes? Amit a fizetesbol vonnank le.

Tulorakert altalaban a fizetessel megegyezo oraber jar vagy emelt oraber?

Betegszabadsag max 20 nap, es csak allami orvostol fogadnank el igazolast, magantol nem. Ez igy jol van?

Kitoroltettek a reszt, miszerint a nem rendezett kerdesekre a ptk es az mt az iranyado, es azt irattak bele helyette hogy a birosag dont.

2019. szept. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!