Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kérvényezhetek eutanáziát, ha...

Kérvényezhetek eutanáziát, ha a testem amúgy egészséges de nem akarok élni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom a saját életéről mindenki maga rendelkezzen és ezekbe a döntésekbe senki se szóljon bele, kivétel akkor, ha olyan mentális betegség van, főleg ami gyógyítható.
2019. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
13-as! mondjuk, hogy igazad van, de akkor intézze el egyedül. Állami támogatást ne várjon az öngyilkossághoz.
2019. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 eakos1 ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy az segít. Valaki írta itt, hogy az életeddel rendelkezhetsz -ez igaz is. Viszont a haláloddal nem! Ugyanis meghalni nem fogsz, csak azt hiszed. És a karma törvényének következtében meg lesz az öngyilkosság következménye.

Az a baj az iskolában életre nem tanítanak és sokan mint ezek szerint te se nem tudják vagy nem is akarják az életet megérteni.

2019. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: miről is beszélsz?
2019. okt. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy neked már úgyis mindegy, keress valakit/valamit aki még nálad is nyomorultabb és próbáld meg jobbá tenni az életét.. Segíts időseknek/hajléktalanoknak.. kapcsolódj be állatmentő probramba.. Talán ha kevesebbet foglalkozol magaddal és többet másokkal, megtalálod azt, amiért érdemes élned.. És ha nem zárkózol magadba, nem maradsz egyedül..
2019. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 fowe válasza:
100%
Én 37 éves koromban találtam meg a páromat. Azóta van egy csodálatos 3 éves fiam. Nem szabad feladni, oly sok dologról lemaradnál.
2019. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 svivi válasza:
Szia. A kérdésedre az első gondolatom az volt, hogy hány csecsemő és jó ember halt meg, akiknek nem kellett volna, de a sors így akarta. Ha te élsz, akkor úgy gondolom valami vár még rád, vagy már ott van előtted csak nem veszed észre. Nehéz társat találni, nehéz beilleszkedni, de ha minden könnyű lenne akkor nem lenne mit élvezni. Szerintem próbáld megváltoztatni a nézőpontodat a világgal kapcsolatban
2019. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!