Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőr miért mondott ilyenek...

A rendőr miért mondott ilyeneket, holott ez egészségügyi kérdés?

Figyelt kérdés

Télen csináltam egy nem jó dolgot és beidéztek a kapitányságra, kihallgattak mint gyanusitott, ezt követően a nyomozó és kollégája azt mondta, hogy végeztünk, hazavissznek, mert hiába nincs mit lefoglalni, de papír forma szerint el kell jönni hozzánk és kitölteni egy jegyzőkönyvet, hogy házkutatás volt. Haza is vittek, csak az öcsém volt otthon, bejöttek, megirták a papírt és elmentek. Ezt követően amikor elmentek, mondja az öcsém, hogy a nyomozó mikor bement az ő szobájába is szétnézni, addig én a kollégájánál írtam alá a jegyzőkönyvet, szóval ezalatt a nyomozó mondta az öcsémnek, hogy el kdllene beszélgetni a bátyjával, hogy ne csináljon ilyet többet, hogy más autójából lop, mert ha mégegyszer ilyet tesz, becsukják és nem engedik ki évekig, valamint észrevette a nyomozó rajtam, hogy valami kis bajom van pszichésen és mondta az öcsémnek, hogy a bátyjával picit probléma van és orvos, tehát segítségre szorul.

Ezt az öcsém mondta nekem, hogy míg irtam a papírt alá, addig ilyeneket mondott a nyomozó neki. A nyakába lógott ilyen rendőrség logó jelvény is a nyomozónak.


Nekem nincs nagy bajom csak xanax gyógyszert szedek.és az a kérdésem, hogy miért beszél a nyomozó a testvéremnek olyanokat, hogy orvosra és segítségre van szükségem, mert észrevette, hogy bajom van?

Ezt bízza rám.

Ő nem pszichológus hanem rendőr.

Majd én érzem mikor kell orvoshoz mennem.



2019. okt. 21. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha ne szedj Xanaxot!
2019. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen van bajod.

Rendőr pedig nem pszichológiai szakvéleményt állított ki, hanem a véleményét mondta el.

2019. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tgt ***** válasza:
100%
A rendőr jószándékú volt, segíteni akart.
2019. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!