Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen (az arc részeit mekkora...

Milyen (az arc részeit mekkora mértékben kitakaró) "maszk-féleséget" szabad felvenni kapucni alá sétálgatás során? Mit enged a jog? Csak szemet elfedő vékony maszkot még lehet?

Figyelt kérdés
Csipkézett szélű bársony köpeny kapucnija alá lehet használni ilyen mini maszkot?

2020. febr. 16. 14:55
 1/9 A kérdező kommentje:

Milyen (az arc részeit mekkora mértékben kitakaró) "maszk-féleséget" szabad felvenni kapucni alá sétálgatás során? Mit enged a jog? Csak szemet elfedő vékony maszkot még lehet?


Csipkézett szélű bársony köpeny kapucnija alá lehet használni ilyen mini maszkot?

2020. febr. 16. 14:55
 2/9 szántóvető ***** válasza:

azt ne mondd hogy ezt is szabályozzák..nekem ehhez hasonló van narancssárgában csak az orrom egy részét is takarja,eszembe nem jutott hogy törvényt sértek vele.

[link]

2020. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kínában élsz kérdező? Mert tudtommal ott van ilyen szabályozás. Itt még nincs.
2020. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utcán sétálgatás közben akár vödröt is húzhatsz a fejedre. A Fidesz a tüntetés kapcsán tiltotta be a maszkok viselését.
2020. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó nagy napszemüveget.
2020. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A térfigyelő kamerák miatt kérdeztem csupán alig 51%-on álló megmosolyogni való önjelölt trollkezdemény. Illetve a többiekhez is szólt, mert ők is kérdezték.
2020. febr. 16. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Amikor a troll megsértődik akkor a válszolók mind trolloká válnak.
2020. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kell (ismét teljességgel) feleslegesen nekem rontanod, már az első próbálkozásodnál is kivétel nélkül mindenki látta, hogy itt egyes-egyedül csak te akarnál vitát szítani. :))
2020. febr. 16. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, a szimpla sétához, nem tüntetéshez tehát nincs tiltva a maszk. Mehetsz maszkban a városban, nincs jelentősége.

Egyébként már létezik arra technika, bár lehet, hogy nálunk még nem alkalmazzák, aminek a segítségével a mozgás alapján már be tudják azonosítani az embert, mert az is kb. olyan, mint az ujjlenyomat.

2020. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!